„CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” na kanale FOX

13 września kanał FOX odwiedzą bohaterowie jednego z najbardziej rozpoznawalnych seriali detektywistycznych – „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”. Opowiada on o pracy wybitnych ekspertów z nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego. Na jego czele stoi detektyw Mac Taylor (Gary Sinise), były żołnierz piechoty morskiej, którego żona zginęła w zamachu na World Trade Center. Wraz ze swoimi partnerami z pracy Stellą (Melina Kanakaredes), Dannym (Carmine Giovinazzo), Aiden (Vanessa Ferlito), Donem Flackiem (Eddie Cahill) i Sheldonem (Hill Harper) stawiają czoła najbardziej zagadkowym zbrodniom jakie mają miejsce w najludniejszym mieście Stanów Zjednoczonych – Nowym Jorku.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX

Już w pierwszym odcinku detektywów czeka nie lada wyzwanie. Zespół odnajduje ciała trzech kobiet. Okazuje się, że jedna z nich żyje ale jest sparaliżowana i może komunikować się tylko poprzez mrugnięcia powiekami. Czy śledczym uda się znaleźć sprawcę w ponad ośmiomilionowej metropolii?

Premiera serialu „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” odbędzie się na kanale FOX już w środę 13 września o godz. 16:15. Emisje kolejnych odcinków od poniedziałku do piątku od godz. 16:15.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *