Cyfrowy Polsat zmienia zasady aktywowania usługi TV Mobilna

Z dniem 9 października 2012 roku Cyfrowy Polsat wprowadził zmiany w promocyjnych zasadach aktywowania usługi TV Mobilna w opcji pre-paid. Do wyboru są dwie możliwości aktywacji – wyłącznie w chwili zakupu z obowiązkiem rejestracji danych osobowych oraz w dowolnej chwili bez obowiązku rejestracji danych osobowych (ale nie później niż do 31 grudnia 2014 roku).

Gdy zdecydujemy się na pierwszą opcję, czyli obowiązkową rejestrację danych osobowych oraz aktywację usługi TV Mobilna w czasie zakupu, mamy możliwość zakupu dekodera T-HD 100 bądź M-T 5000 z promocyjnym dostępem (bez opłat) do pakietu Ekstra przez 6 miesięcy. Natomiast, gdy zdecydujemy się na drugą opcję, czyli nieobowiązkową rejestrację danych osobowych oraz aktywacją usługi TV Mobilna w dowolnym czasie (najpóźniej do 31 grudnia 2014 roku), mamy możliwość zakupu tylko dekodera T-HD 1000 z promocyjnym dostępem do pakietu Ekstra przez 3 miesiące. Druga opcja aktywacji przewiduje także promocyjny dostęp do pakietu Ekstra przez 6 miesięcy, ale w tej sytuacji wraz z aktywacją usługi TV Mobilna (najpóźniej do 31 grudnia 2014 roku) należy także dokonać rejestracji danych osobowych.

Cena stacjonarnego T-HD 1000 w opcji pre-paid to 149 zł, natomiast mobilnego M-T 5000 to 329 zł.

Przypomnijmy, że w skład odpłatnego pakietu Ekstra wchodzi 8 programów telewizyjnych: Comedy Central, Kino Polska, Nickelodeon, Polsat Film, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, TVP Seriale oraz 12 stacji radiowych.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *