Cykl filmów z Jackiem Hunterem w Stopklatce TV

Łowca przygód Jack Hunter już w grudniu zagości w Stopklatce TV. W niedzielne popołudnia stacja prezentować będzie 3-częściowy cykl, w którym pokaże filmy: „Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu”, „Jack Hunter i grobowiec Akenatena” oraz „Jack Hunter i Gwiazda Niebios”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Stopklatka TV

Stopklatka TV przygotowała coś specjalnego dla fanów filmów przygodowych. Od 11 grudnia 2016 roku, w trzy kolejne niedzielne popołudnia stacja prezentować będzie serię filmów o szalonym poszukiwaczu przygód Jacku Hunterze. W pierwszej części, zatytułowanej „Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu” przystojny archeolog, w którego wcielił się amerykański aktor Ivan Sergei, wyrusza do Syrii, aby odszukać morderców swojego ojca i kontynuować rozpoczętą przez niego misję odnalezienia drogocennego artefaktu. Na trop mężczyzny wpadają jednak jego konkurenci, którzy chcą wyprzedzić Jacka w poszukiwaniach skarbu.

W kolejnym filmie pt. „Jack Hunter i grobowiec Akenatena” łowca przygód zgadza się pomóc rządowi w poszukiwaniach Gwiazdy Niebios – potężnego kamienia, który może zostać użyty jako broń lub niezwykłe źródło energii. Narodowa Agencja Bezpieczeństwa potrzebuje pomocy archeologa, ponieważ na odkrytym obelisku z Ugarit znajdują się symbole, które tylko Jack jest w stanie rozszyfrować. Obelisk zostaje jednak skradziony. W trzeciej, ostatniej części przygód pt. „Jack Hunter i Gwiazda Niebios” mężczyzna po raz kolejny musi stawić czoła niebezpieczeństwu i pomóc agentom NSA zdobyć drogocenny kamień. Wypływa motorówką na wody Morza Czarnego, gdzie ma się spotkać z bezwzględnym rosyjskim gangsterem, Mikaelem Petrovskim. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem i w trakcie akcji śmierć ponosi trzech agentów NSA.

Przygody Jacka Huntera, nieustraszonego poszukiwacza skarbów, oglądać będzie można w trzy kolejne niedzielne popołudnia około godziny 17:50, od 11 grudnia w Stopklatce TV.

Źródło: Stopklatka TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *