2. sezon serialu „Tom i Jerry Show” na antenie Boomaranga

Toma i Jerrego czeka nietypowe wyzwanie – razem ze Spike’m mają przygotować obiad dla wyjątkowych gości. Zdobycie składników głównego dania będzie od nich wymagało wielu poświęceń. Premiera nowych odcinków drugiego sezonu serialu „Tom i Jerry Show” w czwartek, 8 grudnia 2016 roku o godzinie 17:45, na antenie Boomaranga.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

W nowych odcinkach drugiego sezonu Tom i Jerry sprawdzą się w roli kucharzy. Będą chcieli przygotować obiad dla czarownic, które ich odwiedzą. Do głównego dania zabraknie im jednak ważnego składnika – orzechów. Postanowią razem ze Spike’m podkraść brakujący produkt z drzewa należącego do wiewiórek. Misja będzie wymagała od nich wielu poświęceń i wyjątkowo zgodnej współpracy, bo przechytrzyć małe gryzonie będzie bardzo trudno. Kiedy już uporają się z obiadem czeka ich jeszcze jedno wspólne zadanie – spróbują pomóc Kaczątku pokonać trwającą od dłuższego czasu senność.

Zgoda między głównymi bohaterami nie potrwa jednak długo. Mysz i kot szybko wrócą do wzajemnych gonitw i psikusów. Jerry razem z kolegami zorganizuje obóz skautów, a Tom, przepełniony zazdrością, szybko postanowi przerwać im dobrą zabawę.

Nowe odcinki serialu „Tom i Jerry Show” od czwartku, 8 grudnia, na antenie Boomeranga. Emisja codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:45.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *