Cykl „Miłość na wiosnę” w marcu na CBS Europa

Wiosna to najlepszy czas na zakochanie, a wraz z nim na ulubione filmy o miłości. Dlatego też już w marcu, w ramach cyklu „Miłość na wiosnę”, widzowie CBS Europa zobaczą szereg produkcji z Amorem w roli głównej, w tym m.in. „Grę o miłość” (z Benem Affleckiem i Gwyneth Paltrow), „Tam gdzie ty” (z Julią Stiles) czy „Dziewczynę z Jersey” (z Liv Tyler). Na miłosne uniesienia CBS Europa zaprasza w każdą sobotę i niedzielę marca o godzinie 21:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym CBS Europa

„Igraszki losu”
W samym środku przedświątecznej gorączki w nowojorskim sklepie Bloomingdales spotykają się Jonathan (John Cusack) i Sara (Kate Beckinsale). Oboje sięgają po ostatnią parę czarnych rękawiczek. Tak rozpoczyna się flirt i wspólny wieczór w Nowym Jorku. Choć mają partnerów, czują, że chemia między nimi jest niezwykła. Sara chce jednak utwierdzić się, że to przeznaczenie postawiło ich na swojej drodze. Jonathan podaje jej swój numer telefonu na banknocie pięciodolarowym, który dziewczyna rozmienia w kiosku obok. Ona swoje imię i telefon zapisuje w książce i obiecuje, że następnego dnia sprzeda ją w antykwariacie. Jeśli trafią na banknot lub książkę, będą mogli do siebie zadzwonić… Mija kilka lat. Jonathan szykuje się do ślubu. Sara mieszka ze swoim chłopakiem, który właśnie się jej oświadczył. Lecz oboje pamiętają o tamtym spotkaniu. Czy uda im się pomóc przeznaczeniu?
Emisja: sobota, 4 marca, godzina 21:00

„Spotkanie, którego nie było” – PREMIERA
Sprzedawca serów Sam (Matthew Broderick) ma dość swoich niechlujnych współlokatorów, dlatego decyduje się na wynajęcie mieszkania – na dwie noce w tygodniu. Apartament dzieli z dwójką nieznajomych osób: właścicielem – maklerem Brianem (Kevin Anderson), który wkrótce ma się ożenić – oraz uciekającą od nudnego małżeństwa malarką-amatorką Ellen (Annabella Sciorra). Sam i Brian są jak ogień i woda. Porządny Sam szuka spokoju i ciszy, dla Briana mieszkanie stanowi centrum rozrywki i odskocznię od życia z narzeczoną. Wszystko układa się idealnie, trójka „współlokatorów” przestrzega ustalonego grafiku. Do czasu, gdy Sam i Brian zamieniają się na jedną noc.
Emisja: niedziela, 5 marca, godzina 21:00

„Gra o miłość”
Wigilia Bożego Narodzenia w Chicago. Na lotnisku poznają się Buddy (Ben Affleck) i Greg (Tony Goldwyn). Buddy jest człowiekiem sukcesu prowadzącym dobrze prosperującą agencję reklamową. Greg jest pisarzem, który chce jak najszybciej dotrzeć do żony i dzieci. Buddy, skuszony perspektywą upojnej nocy z przygodnie poznaną kobietą, odstępuje swój bilet lotniczy Gregowi. Ten gest będzie brzemienny w skutki. Następnego dnia Buddy dowiaduje się o katastrofie samolotu, którym miał pierwotnie lecieć. Zdaje sobie sprawę, że Greg zginął niejako za niego. Wiedziony wyrzutami sumienia, postanawia odnaleźć rodzinę tragicznie zmarłego pisarza. Dociera do Abby (Gwyneth Paltrow), żony Grega, lecz nie przyznaje się do prawdziwych powodów spotkania.
Emisja: sobota, 11 marca, godzina 21:00

„Odkąd cię nie ma” – PREMIERA
Mija już 10 lat od ukończenia liceum. Rok 1987 był dla niektórych absolwentów szkoły brzemienny w skutki. Wejście w dorosłe życie obfitowało w poważne wybory. Kevin (Philip Rayburn Smith) został pediatrą, ma piękną żonę i wydaje się szczęśliwy. Jednak wspomnienia balu maturalnego są wciąż koszmarem – został ośmieszony na oczach wszystkich. Zbliża się spotkanie absolwentów szkoły. Kevin postanawia przyjść na nie z żoną oraz przyjacielem. Pojawiają się znajomi z przeszłości. To będzie czas nie tylko wspomnień, ale i zemsty.
Emisja: niedziela, 12 marca, godzina 21:00

„Tam gdzie ty”
Ona jest uroczą, błyskotliwą dziewczyną o artystycznych zainteresowaniach. On pasjonuje się gotowaniem. Spotykają się w nowojorskim college’u i z miejsca wpadają sobie w oko. Imogen (Julia Stiles) i Al (Freddie Prinze Jr.) niebawem stają się parą, są zakochani w sobie po uszy. Niestety ich szczęście nie trwa wiecznie. Pojawiają się pierwsze pretensje i nieporozumienia. Imogen wyraźnie boi się zaangażować, a Al ma coraz więcej wątpliwości. Początkowa fascynacja okazuje się niewystarczająca do utrzymania związku. Młodzi zrywają ze sobą. Nie mija jednak dużo czasu, by Al zrozumiał, że Imogen jest tą jedyną. Czy dziewczyna będzie chciała wrócić do niego?
Emisja: sobota, 18 marca, godzina 21:00

„Przystanek miłość” – PREMIERA
Kevin (Lance Bass) w młodości był członkiem rockowej kapeli. Niestety nieśmiałość nie pozwoliła mu na realizację scenicznych marzeń. Teraz Kevin jest pracownikiem prestiżowej firmy reklamowej. Marzy o wielkiej miłości, lecz wciąż nie może trafić na swoją drugą połówkę. Pewnego dnia spotyka w metrze uroczą Abbey (Emmanuelle Chriqui). Chwila rozmowy wystarcza, aby Kevin zakochał się w niej po uszy. Bohater z powodu braku odwagi nie bierze jednak żadnego kontaktu do Abbey. Nie wiedząc, jak odnaleźć przypadkowo poznaną dziewczynę, rozkleja plakaty z nadzieją na ponowne spotkanie. Niebawem sprawy przybiorą niespodziewany obrót.
Emisja: niedziela, 19 marca, godzina 21:00

„Dziewczyna z Jersey”
Ollie Trinke (Ben Affleck) to człowiek sukcesu. Młody, przystojny i inteligentny pracuje jako promotor muzyczny. Pewnego dnia poznaje piękną Gertrude (Jennifer Lopez), która zarabia na życie jako wydawca książek. Między nimi szybko rodzi się uczucie. Wkrótce Ollie oświadcza się. Nie mija dużo czasu, a para spodziewa się dziecka. Idylla nie trwa jednak długo. Podczas porodu Gertrude umiera. Zrozpaczony Ollie musi zaopiekować się maleńką córeczką. Niestety życie nadal go nie oszczędza. Ollie traci lukratywną pracę i jest zmuszony wrócić na przedmieścia Jersey, do domu rodzinnego i ojca. Wychowywanie małej Gertie (Raquel Castro) to niełatwe zadanie, szczególnie dla samotnego mężczyzny. Mija kilka lat, a Ollie wciąż nie może zapomnieć o zmarłej żonie. Unika kobiet, nie umawia się na randki, całą energię skupiając na córce. Czy przypadkowe spotkanie uroczej Mayi (Liv Tyler) odmieni życie Olliego?
Emisja: sobota, 25 marca, godzina 21:00

„Sydney i siedmiu nieudaczników” – PREMIERA
Sydney czeka przeprowadzka do college’u. Nastolatka, której matka nie żyje, od wielu lat mieszka tylko z ojcem. Wychowana w męskim świecie dziewczyna wolałaby pracę w warsztacie samochodowym niż dobieranie sukienek na szkolne bale. Jednak college rządzi się swoimi prawami. Istnieje szkolna hierarchia, prestiżowe bractwa i ci odrzuceni przez uczelniany mainstream. Sydney przechodzi, wraz z nowo przyjętymi do szkoły uczennicami, „test” na członkostwo w najsłynniejszym bractwie Kappa. Na jego czele stoi Rachel, córka jednego z głównych szkolnych inwestorów. To będzie początek kłopotów bohaterki…
Emisja: niedziela, 26 marca, godzina 21:00

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *