Marzec 2017 w AXN

8 marca bohaterowie serialu AXN „Nowe gliny” wyruszą na ulice miasta, aby zmierzyć się z przestępczością. Agenta amerykańskiego cyberwywiadu, któremu wszczepiono do mózgu wyjątkowy mikrochip, widzowie poznają 23 marca w serialu „Intelligence”. Od 29 marca uśmiech będą wywoływać przygody cierpiącego na nerwicę natręctw „Detektywa Monka”. W marcu AXN pokaże też kinowe superprodukcje sprzed lat: „Twister”, „Góra Dantego” i „Powrót do przyszłości”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym AXN

Serial „Intelligence” to historia agenta specjalnego amerykańskiego cyberwywiadu (United States Cyber Command), któremu wszczepiono do mózgu mikrochip. Gabriel Vaughn (w tej roli Josh Holloway, znany z serialu „Lost: Zagubieni”) jest pierwszym człowiekiem na świecie, który dzięki specjalnemu implantowi ma bezpośredni dostęp do globalnej sieci informatycznej, baz danych i materiałów wywiadowczych. Do ochrony Gabriela zostaje przydzielona agentka Secret Service, Riley Neal (Meghan Ory). Razem biorą udział w misjach, które mają chronić Stany Zjednoczone i ich mieszkańców. W międzyczasie Vaugh wykorzystuje implant w prywatnym śledztwie – próbuje odnaleźć swoją żonę, która zaginęła przed laty w czasie tajnej akcji CIA. Premiera serialu „Intelligence” w czwartek 23 marca o godzinie 19:00 w AXN. Kolejne odcinki w czwartki o godzinie 19:00.

„Nowe gliny” to kanadyjski serial, pokazujący życie pięciu świeżo upieczonych absolwentów Akademii Policyjnej w Toronto. Andy McNally (Missy Peregrym), Dov Epstein (Gregory Smith), Chris Diaz (Travis Milne), Gail Peck (Charlotte Sullivan) i Traci Nash (Enuka Okuma) już pierwszego dnia pracy zostają rzuceni na głęboką wodę i na własnej skórze przekonują się, jak bardzo w ich zawodzie liczą się refleks, intuicja i zdecydowanie. Muszą szybko nauczyć się nie tylko jak wypełniać swoje obowiązki zawodowe, ale również jak stawić czoła problemom osobistym i  wymaganiom ze strony najbliższych. Premiera serialu „Nowe gliny” w środę 8 marca o godzinie 20:00 w AXN. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00.

Bohaterem serialu „Detektyw Monk” jest były policjant, Adrian Monk (w tej roli Tony Shalhoub). Nerwica natręctw, która pojawiła się u niego po brutalnym morderstwie jego żony, uniemożliwiła mu dalszą pracę w policji. Dzięki pomocy osobistej pielęgniarki, Sharony Fleming (w tej roli Bitty Schram), obejmuje posadę konsultanta policji w San Francisco i stara się walczyć ze swoimi dziwactwami. W pracy jest geniuszem. Ma doskonałą pamięć wzrokową i umiejętność dostrzegania i kojarzenia ze sobą nawet najmniejszych śladów. Monk, pomagając kapitanowi Lelandowi Stottlemayerowi (w tej roli Ted Levine) rozwiązywać najdziwniejsze zagadki kryminalne, stara się jednocześnie odnaleźć mordercę swojej żony. Premiera serialu „Detektyw Monk” w środę 29 marca o godzinie 17:00 w AXN. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00.

W piątkowe, sobotnie i niedzielne wieczory na widzów czekają największe hity kina sprzed lat. 11 marca o godzinie 19:45 stacja wyemituje głośną produkcję katastroficzną „Twister”, w której grupa łowców burz, chcąc udoskonalić system ostrzegania przed tornadami, staje oko w oko z groźnymi siłami natury. Tego samego dnia o godzinie 22:00 widzowie AXN zobaczą „Górę Dantego”. Pierce Brosnan wcielił się w niej w rolę naukowca, Harry’ego Daltona, który stara się ostrzec świat przed erupcją uśpionego wulkanu. 17 marca o godzinie 21:00 AXN pokaże „Powrót do przyszłości”, czyli kultowy film fantasy, w którym Marty McFly, za pomocą wehikułu czasu dr. Emmetta Browna, przenosi się w przeszłość i niechcący przeszkadza swoim rodzicom w poznaniu się.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *