Cykl „Ogłaszam przerwę w obradach” w Radiu TOK FM

W poniedziałek, 16 listopada 2015 roku, na antenie Radia TOK FM pojawi się nowy cykl rozmów pod tytułem „Ogłaszam przerwę w obradach”. W audycji, emitowanej od poniedziałku do piątku po godzinie 12:00, Maciej Głogowski przeprowadzi rozmowy z politykami, których nie zobaczymy i nie usłyszymy w tej kadencji parlamentu.

Tyle ważnych, barwnych i ciekawych postaci nie weszło tym razem do parlamentu – postanowiliśmy porozmawiać z nimi o ich planach – mówi Maciej Głogowski, gospodarz nowego programu.

Pierwszymi gośćmi „Ogłaszam przerwę w obradach” – już w najbliższym tygodniu – będą m.in.: Andrzej Person, Ryszard Kalisz i Józef Pinior.

Maciej Głogowski jest szefem redakcji ekonomicznej Radia TOK FM, ze stacją związany od 2004 roku. Prowadzi audycje przede wszystkim o tematyce gospodarczej, przyglądając się najważniejszym wydarzeniom ze świata finansów, ekonomii i biznesu (np. „EKG” i „Raport gospodarczy”), był też prowadzącym debaty w ramach akcji „Usłysz swojego posła” i współgospodarzem poranków wyborczych stacji. Laureat wielu nagród dziennikarskich – otrzymał m.in. tytuł dziennikarza ekonomicznego 2014 roku w XII edycji Konkursu im. Władysława Grabskiego organizowanego przez Narodowy Bank Polski.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *