Zbigniew Wodecki w „Gwiazdozbiorze TVP Rozrywka”

Zbigniew Wodecki – piosenkarz, muzyk, kompozytor, juror i prowadzący wielu programów telewizyjnych będzie gościem najbliższego odcinka programu „Gwiazdozbiór TVP Rozrywka”, którego emisję zaplanowano na niedzielę 15 listopada 2015 roku o godzinie 12:00, 15:55 i 17:20.

Zbigniew Wodecki podzieli się z widzami swoimi wspomnieniami muzycznymi, opowie między innymi o najnowszym projekcie „Albo inaczej”, w którym bierze udział. W programie dowiemy się także o tym jak i gdzie poznał swoją żonę Krystynę i czy plotki o jego rzekomych romansach są prawdziwe.

Zbigniew Wodecki – to urodzony 6 maja 1950 roku piosenkarz, instrumentalista, kompozytor, prezenter telewizyjny, a także okazjonalnie aktor. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego show-biznesu ze względu na charakterystyczną bujną, fryzurę i okulary. Ma na koncie wiele przebojów m.in. tak popularne piosenki jak Chałupy czy Pszczółka Maja, zaśpiewana do bajki dla dzieci.

TVP Rozrywka zaprasza do obejrzenia programu „Gwiazdozbiór” ze Zbigniewem Wodeckim w niedzielę 15 listopada o godzinie 12:00, 15:55 i 17:00. Całość zostanie wzbogacona materiałami archiwalnymi.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *