Cykl „Przystojniacy wieczorową porą” na CBS Europa

Sobotnie wieczory w październiku to doskonały czas na randkę… z Richardem Gere’em i Kevinem Baconem. W nadchodzącym miesiącu na kanale CBS Europa będzie można obejrzeć aż cztery premiery filmowe z przystojniakami w roli głównej – będzie to film kryminalny „Amerykański żigolak”, nagrodzony dwoma Oscarami i Złotymi Globami „Oficer i dżentelmen”, komedia romantyczna „Jego zdaniem, jej zdaniem” oraz komediodramat „Ona będzie miała dziecko”. Na filmowe rendez-vous kanał CBS Europa zaprasza w każdą sobotę o 21:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału CBS Europa

„Amerykański żigolak”
Julian Kaye (Richard Gere) prowadzi dostatnie życie w Los Angeles. Przystojny młody mężczyzna gustuje w drogich garniturach, szybkich samochodach i luksusowym życiu. Środkiem do osiągnięcia celu są bogate starsze kobiety – znudzone swoimi małżeństwami i zauroczone Julianem. Pewnego dnia bohater poznaje w barze nieszczęśliwą żonę senatora, Michelle Stratton (Lauren Hutton). Kobieta jest zafascynowana Julianem i wkrótce wdaje się z nim w romans. Jednak szczęście nie trwa długo. Kiedy zostaje zamordowana jedna z klientek mężczyzny, staje się on głównym podejrzanym. Osaczany przez detektywa Sundaya (Hector Elizondo), Julian postanawia na własną rękę wyjaśnić tajemnicze zabójstwo.
Emisja: sobota, 7 października, godzina 21:00

„Oficer i dżentelmen”
Jako dziecko Zack Mayo (Richard Gere) był świadkiem samobójstwa matki. Po jej śmierci trafia na Filipiny, gdzie stacjonuje jego ojciec. Mimo trudnych relacji, dorosły Zack decyduje się pójść w ślady ojca i wstąpić do marynarki wojennej. Rozpoczyna naukę w Port Rains – szkole lotnictwa morskiego. Szkolenie prowadzi twardy sierżant Emil Foley (Louis Gossett Jr.), który wydaje się szczególnie surowy w stosunku do Zacka. Wyczerpujące treningi pozwala przetrwać przyjaźń z innymi rekrutami oraz romans z uroczą Paulą (Debra Winger).
Emisja: sobota, 14 października, godzina 21:00

„Jego zdaniem, jej zdaniem”
Dan Hanson (Kevin Bacon) i Lorie Bryer (Elizabeth Perkins) są dziennikarzami pracującymi dla gazety „Baltimore Sun”. On to zatwardziały konserwatysta, choć liberalnie podchodzi do kontaktów z płcią przeciwną. Ona ma poglądy liberalne, jednak w życiu oczekuje stałości i pewnego… konserwatyzmu. Dan i Lorie szybko stają się rywalami w redakcji i równie szybko dostają swój program telewizyjny, w którym prezentują różne punkty widzenia. Pewnego wieczora oboje zmieniają pogląd na łączące ich relacje…
Emisja: sobota, 21 października, godzina 21:00

„Ona będzie miała dziecko”
Jake (Kevin Bacon) i Kristy decydują się na małżeństwo zaraz po ukończeniu college’u. On ma pewne wątpliwości. Boi się utraty wolności i możliwości realizacji życiowych planów, z których najważniejszy to zostanie pisarzem. Jednak Kristy decyduje, że Jake dokończy studia. Sielanka nie trwa długo i Jake zmuszony jest poszukać dobrej pracy. Chwilowo najbliżej literatury znajduje się agencja reklamowa. Para z małego mieszkania przeprowadza się do domu na przedmieściach Chicago. Mija kilka lat i Jake czuje się coraz bardziej przytłoczony tą stabilizacją. Kristy też zaczyna mieć swoje marzenia…
Emisja: sobota, 28 października, godzina 21:00

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *