Cykl „Sezon na miłość” w lutym na CBS Europa

Dla wszystkich widzów, którzy filmy o miłości oglądają nie tylko w walentynki, kanał CBS Europa przygotował coś specjalnego. W lutym na kanale zobaczymy cztery filmy, z których każdy przedstawi miłość od innej strony. W ramach cyklu „Sezon na miłość” będzie można obejrzeć trzy komediodramaty – „Bitwę pod Shaker Heigts” (z Shią LeBeoufem), „Razem i osobno” (z Hope Davis) i „Prawa młodości” (z Shawnem Hatosym) oraz komedię romantyczną „Szkoła stewardes” (z Gwyneth Paltrow). Na wieczory pełne miłosnych perypetii kanał CBS Europa zaprasza od 3 lutego, w każdy piątek o godzinie 21:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym CBS Europa

„Bitwa pod Shaker Heights”
Kelly Ernswiler (Shia LaBeouf) jest uczniem liceum, a popołudniami pracuje w lokalnym sklepie razem z parą swoich przyjaciół – Bartem (Elden Henson) i Sarah (Shiri Appleby). Chłopak pasjonuje się rekonstrukcjami historycznymi, jednak jego militarne hobby nie przysparza mu sympatii szkolnych kolegów. W dodatku Kelly nie dogaduje się z rodzicami i po cichu wzdycha do starszej siostry Barta, uroczej Tabby (Amy Smart). Kiedy bohater dostaje się do programu historycznego, ma szansę na spełnienie swojego marzenia i wzięcie udziału w telewizyjnej, a więc profesjonalnej rekonstrukcji bitwy. Jednak nic nie idzie tak, jak powinno. Kelly musi zmierzyć się ze swoimi problemami i stanąć do walki o to, na czym mu naprawdę zależy.
Emisja: piątek, 3 lutego, godzina 21:00

„Razem i oddzielnie”
Erin (Hope Davis) pracuje jako pielęgniarka. Właśnie porzucił ją chłopak i wydaje się, że świat dziewczyny kompletnie się zawalił. Z pomocą przychodzi jej matka (Holland Taylor) – szefowa agencji modelek – zamieszczając w imieniu Erin anons w gazecie. Choć początkowo niechętna, kobieta zaczyna randkować z mężczyznami, którzy odpowiedzieli na ogłoszenie. Równie samotne życie wiedzie Alan (Alan Gelfant) – pracownik miejskiego oceanarium, który równocześnie spełnia swoje marzenie o zdobyciu dobrego wykształcenia. Erin i Alan codziennie mijają się, lecz nie wiedzą o swoim istnieniu. Czy los zetknie ich ze sobą?
Emisja: piątek, 10 lutego, godzina 21:00

„Prawa młodości”
Timothy Dunphy (Shawn Hatosy) jest młodzieńcem mieszkającym wraz z ojcem i młodszym niepełnosprawnym bratem w małym amerykańskim miasteczku. Timothy, ironicznie nazywany przez ojca (Alec Baldwin) Didlo, włóczy się całymi dniami z paczką kumpli. Czas upływa im na rozmowach, paleniu skrętów i piciu piwa. Nuda prowincjonalnego życia zdaje się prowokować do coraz odważniejszej „zabawy”. Podczas kolejnego wypadu samochodowego grupa przyjaciół, pod wpływem używek, powoduje stłuczkę z policyjnym samochodem. To już za dużo dla ojca Timothy’ego. Postanawia wysłać krnąbrnego syna do szkoły o zaostrzonym rygorze. W Cornwall Academy Timothy przejdzie przyspieszoną szkołę życia. Wiele zmieni spotkanie uroczej Jane Weston (Amy Smart).
Emisja: piątek, 17 lutego, godzina 21:00

„Szkoła stewardes”
Donna Jensen (Gwyneth Paltrow) od najmłodszych lat żyje marzeniami. Mieszka wraz z rodziną
w małym miasteczku w stanie Nevada. Życie toczy się tu leniwym, przewidywalnym rytmem, bez perspektyw na jakąkolwiek odmianę. Donna nie chce pogodzić się ze swoim losem i pewnego dnia postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Impulsem do działania jest Sally Weston (Candice Bergen), która od lat robi karierę w mediach. Sally jest słynną stewardesą, a także celebrytką wydającą książki. Donna chce pójść w jej ślady. Początki nie będą łatwe. Praca w miejscowych liniach lotniczych nie jest do końca satysfakcjonująca. Donna nie daje jednak za wygraną. Ambicja, upór i pracowitość zostają w końcu nagrodzone. Bohaterka otrzymuje angaż w prestiżowych, międzynarodowych liniach lotniczych. Jest jednak małe „ale” w postaci… Teda Stewarta (Mark Ruffalo). Mężczyzna podkochuje się z wzajemnością w Donnie, lecz tryb pracy bohaterki bardzo komplikuje poważny związek. Co wybierze Donna: karierę czy miłość?
Emisja: piątek, 24 lutego, godzina 21:00

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *