5. sezon komedii „Will i Grace” w lutym na FOX Comedy

W lutym na FOX Comedy widzowie poznają dalsze losy przyjaciół z Nowego Jorku w 5. sezonie komedii „Will i Grace”. Już od grudnia widzów FOX Comedy swoim humorem czaruje kwartet przyjaciół z ponad przeciętnym humorem.

Tytułowi „Will i Grace” są najlepszymi przyjaciółmi, którzy zamieszkali razem po tym jak Grace rozstała się z chłopakiem. Will, w tej roli Eric McCormack („Pułapki umysłu”, „Cudotwórca”), jest homoseksualnym prawnikiem zaś Grace (Debra Messing, „Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia”), dekoratorką wnętrz z idealną figurą. Wspólnemu życiu Willa i Grace koloru dodają Megan Mullally („Scenki z życia”), czyli serialowa Karen Walker oraz Sean Hayes w roli Jacka McFarlanda. Karen to opryskliwa asystentka Grace, bon vivantka i lekomanka, korzystająca z życia i każdej okazji, by wypić i poznać kolejnego faceta z grubym portfelem. Z kolei przyjaciel Willa – Jack, jest ekscentrycznym, wyzwolonym gejem, który pomógł Willowi ujawnić swoją orientację. Co tym razem wydarzy się podczas kolejnych randek, spotkań służbowych i towarzyskich schadzek przyjaciół z Nowego Jorku?

W 5. sezonie na ekranie pojawią się między innymi: Kevin Bacon i Elton John, którzy zagrają siebie samych, Madonna jako Liz, Demi Moore jako Sissy Palmer-Ginsburg oraz Jason Marsden jako Kim.

Co okaże się największą niespodzianką 5. sezonu?

W nadchodzących odcinkach główni bohaterowie podejmą decyzję o posiadaniu dziecka. W tym samym czasie Grace spotka nowego faceta, a Karen pozna nowego współlokatora.

„Will i Grace”

Premiera 5. sezonu: wtorek, 14 lutego, godzina 19:10 (2 odcinki)
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 19:10 (2 odcinki)

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *