Cykl „Słoneczna niedziela” w styczniu na CBS Europa

Dla wszystkich szukających pomysłu na odprężający wieczór na zakończenie tygodnia kanał CBS Europa przygotował atrakcyjną propozycję. W każdą styczniową niedzielę o godzinie 21:00 stacja zaprasza widzów na szaloną komedię pełną przezabawnych sytuacji i zwariowanych gagów. W ramach cyklu będzie można zobaczyć takie filmy jak: „Starsza pani musi zniknąć” (z Benem Stillerem i Drew Barrymore) czy „Jay i Cichy Bob kontratakują” (z Jasonem Mewesem i Kevinem Smithem). Na wieczory pełne śmiechu CBS Europa zaprasza od 1 stycznia 2017 troku, w każdą niedzielę o godzinie 21:00.

„Zwierzak”
Marvin Mange (Rob Schneider) to poczciwy i niezbyt bystry mężczyzna, który marzy o byciu policjantem (tak jak jego ojciec). Niestety Marvin raczej budzi agresję obywateli niż zaufanie. Życie bohatera zmienia się niespodziewanie, gdy ulega on tragicznemu wypadkowi drogowemu. Do świata żywych przywraca go szalony naukowiec dr Wilder (Michael Caton), który wymienia poszczególne narządy wewnętrzne na te pobrane od zwierząt. Kiedy Marvin dochodzi do siebie, nie pamięta, co się wydarzyło… ale jego zachowanie staje się coraz bardziej zwierzęce.
Emisja: niedziela, 1 stycznia, godzina 21:00

„Jay i Cichy Bob kontratakują”
Wygadany Jay (Jason Mewes) i milczący Cichy Bob (Kevin Smith) robią to, co zawsze – szwendają się, spotykają różnych ludzi, palą zioło i handlują nim. Oczywiście w New Jersey. Pewnego dnia ich kumpel Holden mówi im, że komiks, którego są bohaterami (a on autorem) będzie ekranizowany. W role Jaya i Cichego Boba prawdopodobnie wcielą się Ben Affleck i Matt Damon. Takiej potwarzy nie zniosą nawet wyluzowani Jay i Cichy Bob! Dlatego ruszają w drogę do Hollywood, by nie dopuścić do produkcji filmu.
Emisja: niedziela, 8 stycznia, godzina 21:00

„Trzymaj ze Steinami”
Benjamin Fiedler(Daryl Sabara) niedługo skończy 13 lat. Właśnie odbywa się wystawna bar micwa syna wspólnika jego ojca – przystojnego Zachary’ego Steina (Carter Jenkins). Benjamin obawia się swojego rytuału wkroczenia w żydowską dorosłość. Dlatego postanawia zaprosić na uroczystość swojego dziadka, który wiele lat temu porzucił rodzinę. Irwin (Garry Marshall) prowadzi życie podstarzałego hipisa u boku dużo młodszej Sandy (Daryl Hannah) i jego pojawienie się w domu Fiedlerów powoduje nie lada zamieszanie.
Emisja: niedziela, 15 stycznia, godzina 21:00

„Starsza pani musi zniknąć”
Wydaje się, że Alex (Ben Stiller) i Nancy (Drew Barrymore) mają wszystko. Oboje są młodzi, atrakcyjni i osiągnęli zawodowy sukces. I wydaje się, że właśnie spełnia się ich kolejne marzenie – mieszkanie w starej kamienicy na nowojorskim Brooklynie. Apartament jest duży, wygodny, klimatyczny, ma bibliotekę i kominek. Lecz jest także sąsiadka zajmująca mieszkanie powyżej. Obecność pani Connelly (Eileen Essell) nie cieszy nowych nabywców, ale staruszka jest sympatyczna, no i zapewne niewiele jej już życia zostało… Wkrótce jednak Alex i Nancy przekonują się, jak mylne może być pierwsze wrażenie. Pani Connelly to bardzo aktywna seniorka, która doskonale wie, jak uprzykrzyć życie młodej parze. Udręczeni bohaterowie zaczynają snuć plan pozbycia się starszej pani…
Emisja: niedziela, 22 stycznia, godzina 21:00

„Igraszki z losem”
Mel Coplin (Ben Stiller) ma poukładane życie: pracę w muzeum, kochającą i wyrozumiałą żonę Nancy (Patricia Arquette), półrocznego synka oraz oddanych rodziców. Mimo to mężczyzna nie czuje się szczęśliwy. Jako dziecko został adoptowany przez Coplinów, a teraz – kiedy sam jest ojcem – obsesyjnie myśli o swoich prawdziwych korzeniach. Efektem tych rozmyślań jest niemożność nadania dziecku imienia. W końcu mężczyzna trafia do agencji adopcyjnej, która znalazła mu w dzieciństwie dom. Wraz z rodziną oraz doktoryzującą się pracownicą agencji Tiną (Téa Leoni) rusza w podróż z Nowego Jorku do San Diego, gdzie podobno mieszka jego biologiczna matka. Pierwsze niepowodzenie nie zniechęca „poszukiwaczy”. Wycieczka zmierza do Nowego Meksyku…
Emisja: niedziela, 29 stycznia, godzina 21:00

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *