Cykl „Van Damme” w Warner TV

Top gwiazda światowego kina akcji? Jedno z miejsc na podium z pewnością zajmuje Jean-Claude Van Damme, król filmów lat 90. Dzięki Warner TV powraca do telewizji ze zdwojoną mocą. W drugim miesiącu wakacji stacja wyemituje specjalny cykl „Van Damme”, w ramach którego na antenie pojawi się wiele hitów z aktorem w roli głównej. Premierowa emisja już w czwartek 4 sierpnia o 21:00.

Sprawdź ofertę kanału Warner TV w PROGRAMIE TV

Studiował balet klasyczny, doskonale zna karate, był profesjonalnym kickbokserem, a Belgowie postawili mu pomnik – wszechstronność to drugie imię Van Damme’a. Nic dziwnego, że szturmem zdobył świat kina akcji i w latach 90. zasiadł na filmowym tronie wśród najbardziej intrygujących gwiazd produkcji sensacyjnych. Utalentowany Belg, nazywany także „muskułami z Brukseli”, w Warner TV otrzyma więcej niż swoje pięć minut.

Cykl rozpocznie i zakończy „Czarny orzeł”, w którym Van Damme wciela się w agenta CIA. Jego zadanie to odnalezienie ukrytej broni, ale w trakcie poszukiwań trafia na dodatkową przeszkodę: łup chce zdobyć agent KGB. Dwie postaci wyruszą w morderczą pogoń, której celem jest zdobycie broni za wszelką cenę.

Sprawdź godziny emisji filmu „Czarny orzeł” w PROGRAMIE TV

W podwójny pościg wpada też bohater filmu „Nieuchwytny cel”. Jego historia rozpoczyna się od poszukiwania zaginionego ojca przestraszonej dziewczyny. Po drodze Chance zostaje wmieszany w mafijne porachunki, a amatorskie śledztwo zamienia się w walkę na śmierć i życie.

Van Damme to aktor, który potrafi mistrzowsko zagrać zarówno sceny akcji, jak i te romantyczne. W „Uciec, ale dokąd?” gra uciekiniera z zakładu karnego. Posesja, którą wybrał na swoją kryjówkę, należy do nękanej kobiety. Główny bohater postanawia stanąć w jej obronie.

Honor ponad własne interesy postawi także bohater filmu „Lwie serce”, Lyon. Ucieka z Legii Cudzoziemskiej, jednak bardziej niż własne bezpieczeństwo i korzyści ceni dobro rodziny. Bierze udział w nielegalnych walkach, by wygrać pieniądze i oddać je poszkodowanej rodzinie zmarłego brata, który został brutalnie zamordowany i pozostawił po sobie żonę i dziecko.

Ponadto Warner TV w czwartkowe wieczory sierpnia wyemituje takie filmy jak „6 kul”, „Nagła śmierć” czy „Quest”.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *