Cykl „W drodze do Gwiazdki” na CBS Europa

Dla wszystkich, którzy z niecierpliwością odliczają dni do świąt Bożego Narodzenia, kanał CBS Europa przygotował prawdziwą gratkę. W grudniu w każde sobotnie i niedzielne popołudnie na kanale będzie można oglądać filmy o tematyce świątecznej, w tym m.in. „Kolędę primadonny” (z Vanessą Williams) i „Była sobie Gwiazdka” (z Johnem Dye’em). Na seanse w gwiazdkowej atmosferze kanał CBS Europa zaprasza już od 2 grudnia.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału CBS Europa

„Kolęda primadonny”
Ebony Scrooge (Vanessa L. Williams) jest piosenkarką uwielbianą przez publiczność. Jednak poza sceną kobieta terroryzuje swoich współpracowników, co najbardziej dotkliwie odczuwa jej menedżer Bob (Brian McNamara). Tuż przed Bożym Narodzeniem u Ebony pojawia się jej zmarła tragicznie koleżanka z zespołu, która nie tylko wspomina minione czasy, ale i uprzedza divę, że w wigilijny wieczór przeszłość, teraźniejszość i przyszłość pokażą jej trzy Duchy Bożego Narodzenia.
Emisja: sobota, 2 grudnia, godzina 17:25

„O chłopcu, który kochał Boże Narodzenie”
Tony Parks (Michael Warren) jest muzykiem jazzowym. Razem z żoną Lynette (Vanessa Williams) pragną adoptować małego Reggiego (Trent Cameron). Zbliża się Boże Narodzenie i chłopiec czuje się szczęśliwy w nowym domu. Widzi to również pracownica socjalna Etta (Cicely Tyson). Jednak Lynette ginie w wypadku. Opieka społeczna ma wątpliwości, czy Tony poradzi sobie samotnie wychowując chłopca. Ciepły film telewizyjny o rodzicielskiej miłości. Mimo że Tony Parks nie jest biologicznym ojcem Reggiego, jego oddanie jest autentyczne. Śmierć żony sprawia, że marzenie o idealnej rodzinie pryska jak bańka mydlana. Jednak Tony nie poddaje się w walce o Reggiego. A chłopiec nie poddaje się w walce o powrót do swojego wymarzonego domu…
Premiera: niedziela, 3 grudnia, godzina 16:55

„Była sobie Gwiazdka”
Zbliża się Gwiazdka, jednak na Biegunie Północnym sprawy nie zmierzają w dobrym kierunku… Święty Mikołaj jest zmęczony swoją pracą, lecz przede wszystkim – niegrzecznymi dziećmi. Dlatego porzuca dotychczasowe zajęcie. Z jego decyzją nie zgadza się młodsza córka Kristen (Kathy Ireland). Kobieta zawiera umowę z ojcem, że przemieni dwójkę nieznośnych dzieciaków z jego listy na grzeczne dzieci. Tak trafia do domu Billa Morgana (John Dye), samotnie wychowującego Brittany (Kirsten Prout) i Kayle’a (James Kirk).
Premiera: sobota, 9 grudnia, godzina 17:05

„Życie domowe”
Jane Berry (Nancy McKeon) to kobieta sukcesu – niezależna i spełniona zawodowo. Ma przystojnego narzeczonego i nie myśli o życiowej stabilizacji oraz macierzyństwie. W drodze na bożonarodzeniowe przyjęcie Jane ulega wypadkowi. Kiedy odzyskuje przytomność, u jej boku znajduje się mąż Sam (Steven Eckholdt). Wkrótce kobieta odkrywa, że w domu czeka na nią dwójka uroczych dzieciaków. Dziwne zachowanie Jane niepokoi jej rodzinę, zaś Jane niepokoi nieoczekiwane posiadanie rodziny…
Emisja: niedziela, 10 grudnia, godzina 17:05

„Prezent na święta”
Zbliża się Boże Narodzenie i w Bay City panuje przedświąteczna atmosfera. Fotograf Noah (David Cubitt) robi zdjęcie starszego pana i mężczyzny z psem. Po opublikowaniu fotografii w lokalnej gazecie okazuje się, że staruszek zniknął. Natomiast w tajemniczym mężczyźnie, nazwanym Johnem Christmasem, pielęgniarka Kathleen (Valerie Bertinelli) rozpoznaje swojego zaginionego 25 lat temu brata strażaka (William Russ). Z pomocą Noah kobieta pragnie odnaleźć Hanka. Wspiera ich Max (Peter Falk), który podaje się za bożonarodzeniowego anioła.
Premiera: niedziela, 17 grudnia, godzina 17:20

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *