Czerwiec 2016 w AXN

W każdą środę elitarna grupa agentów FBI będzie rozwiązywać kolejne sprawy kryminalne w najodleglejszych zakątkach świata w serialu „Zabójcze umysły: poza granicami”. W piątkowe wieczory AXN zaprosi widzów na kolejne odcinki 3. sezonu produkcji „Czarna Lista”. 2 czerwca 2016 roku okaże się, czy czwórka przyjaciół uwolni się z koszmaru w tropikalnym Belize w ostatnim odcinku „Mad Dogs”. W każdy weekend na fanów kina czekają m.in. „Gladiator” z Russelem Crowem, „Bękarty Wojny” z Bradem Pittem oraz obie części „Pogromców duchów” z Billem Mureyem.

„Zabójcze umysły: poza granicami” to drugi spin-off popularnej na całym świecie produkcji. Nowa odsłona serii opowiada o elitarnej grupie agentów FBI, pod dowództwem Jacka Garetta (w tej roli Gary Sinise), zajmującej się rozwiazywaniem spraw kryminalnych dotyczących obywateli USA, przebywających poza granicami kraju. W najnowszych odcinkach członkowie jednostki podejmą się m.in. śledztwa dotyczącego młodego chłopaka, który obudził się w slumsach Bombaju oraz pościgu za porywaczami Amerykanina w Kairze. Nowe odcinki serialu „Zabójcze umysły: poza granicami” w każdą środę o godzinie 21:05.

Serial sensacyjny „Czarna lista” opowiada o byłym agencie specjalnym Raymondzie „Red” Reddingtonie (w tej roli James Spader), który z poszukiwanego przez amerykański wymiar sprawiedliwości kryminalisty staje się jednym z najcenniejszych źródeł informacji o międzynarodowej przestępczości. Po tym jak w finale drugiego sezonu Liz (Megan Boone) w afekcie zabiła Prokuratora Generalnego Stanów Zjednoczonych, jej nazwisko trafiło na listę najgroźniejszych przestępców. Oczyszczona z zarzutów, Liz będzie znowu ścigać największych przestępców i po raz kolejny znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Nowe odcinki 3. sezonu serialu „Czarna Lista” w każdy piątek po północy.

Bohaterami „Mad Dogs” są czterej czterdziestolatkowie, którzy spotykają się w egzotycznym Belize, by świętować wcześniejsze przejście na emeryturę ich starego znajomego, Milo. Już w pierwszym odcinku serialu okazało się, że to co miało być kilkudniowym wyjazdem wakacyjnym, zamieniło się w pełną zwrotów akcji koszmarną zagadkę. W kolejnych epizodach na jaw wyszły mroczne tajemnice i odżyły dawne urazy. W finale serialu nie zabraknie kolejnych mocnych wrażeń, gdy bohaterowie po raz ostatni podejmą próbę ucieczki z „pięknego” Belize. Ostatni odcinek serialu „Mad Dogs” w środę, 1 czerwca o godzinie 22:00.

W piątkowe, sobotnie i niedzielne wieczory na widzów czekają największe hity kina w gwiazdorskiej obsadzie w ramach pasma filmowego AXN. Czerwony dywan. Już 3 czerwca o godzinie 22:00 stacja wyemituje produkcję „Gladiator” – epicką opowieści Ridleya Scotta o generale Maximusie Decimusie Meridiusie (w tej roli Russel Crowe), który zostaje zdradzony przez Kommodusa, ambitnego syna cesarza Marka Aureliusza. Rodzina Maximusa zostaje zamordowana, a on sam trafia do niewoli. Walcząc na arenie, były generał stopniowo zdobywa sławę i posłuch wśród innych niewolników. 17 czerwca o godzinie 22:00 w AXN „Bękarty Wojny”, czarna komedia Quentina Tarantino. Film opowiada fikcyjną historię dwóch intryg mających na celu zlikwidowanie nazistowskich przywódców politycznych – pierwszej opowiadanej przez Shosannę Dreyfus (Melanie Laurent), młodą francuską Żydówkę, drugiej przez grupę amerykańskich żołnierzy dowodzoną przez Aldo Raine’a (Brad Pitt). W rolę Hansa Landa, pułkownika SS ścigającego grupę Raine’a i uwikłanego w tragiczne wydarzenia z przeszłości Shosanny, wcielił się Christoph Waltz. 18 i 19 czerwca o godzinie 19:45 widzowie AXN będą mogli zobaczyć obie części kultowej komedii fantasy „Pogromcy Duchów”, w której trzech ekscentrycznych parapsychologów świadczy nietypowe usługi – zajmują się przeganianiem duchów nękających mieszkańców Nowego Jorku.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *