Pijanowski i Szewczyk ze wspólną audycją w Radiu Pogoda

W poniedziałek, 30 maja 2016 roku, na antenie Radia Pogoda zadebiutuje nowy program, którego gospodarzami będą Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk. Audycji pod tytułem „Pogodni panowie w Radiu Pogoda” będzie można słuchać od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-15:00.

Program „Pogodni panowie w Radiu Pogoda” pozwoli słuchaczom stacji poznać wspomnienia obu prowadzących – Wojciecha Pijanowskiego, znanego z teleturniejów telewizyjnych, a także gospodarza „Pogodnego poranka Radia Pogoda” oraz Krzysztofa Szewczyka, dziennikarza muzycznego, prowadzącego programy telewizyjne, znającego kulisy polskiego życia estradowego. Obaj w nowej audycji będą opowiadać historie związane z artystami, festiwalami, koncertami czy programami telewizyjnymi, mówić o swoich spotkaniach z gwiazdami i doświadczeniach z wieloletniej pracy.

W pierwszych wydaniach programu „Pogodni panowie w Radiu Pogoda” będzie można usłyszeć m.in. o pierwszych dżinsach Wojciecha Pijanowskiego, koncercie Abby w Polsce i podróżowaniu autostopem.

Pojawienie się nowości w ramówce Radia Pogoda wspiera promocja na antenie stacji, na www.radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *