Czerwiec 2016 w kanałach Disneya

Kanały Disney Channel, Disney Junior, Disney XD na czerwiec 2016 roku przygotowały m.in. takie produkcje, jak: „Jessie”, „Obóz Kikiwaka”,, „Lwia Straż szorty”, „Star Wars Rebelianci „, „Supa Strikas”, czy „Kornisz i Fistach”.

Disney Channel

Nadchodzi finał sezonu jednego z najbardziej lubianych seriali – „Jessie” – nie przegap więc ostatnich odcinków i pożegnaj się z najlepszą nianią i rodziną Rossów. Jessie przeszła ogromną zmianę z dziewczyny z małego miasteczka w Teksasie do niani z Upper West Side w Nowym Jorku. Obejrzyj jej ostatnią przygodę i zobacz, co się wydarzy. Następnie wybierz się w wakacyjną podróż na „Obóz Kikiwaka”! Dzieciaki z serialu „Jessie” opuszczają niesamowity Nowy Jork i wyruszają na wakacyjny obóz. Dołącz do Emmy, Ravi’ego i Zuri podczas ich nowych przygód, rozterek miłosnych, nawiązywania nowych znajomości. Nie zapomnij też o premierowych odcinkach najfajniejszych seriali – „K.C. Nastoletnia agentka”, „Przyjaciółki od czasu do czasu”, „Przewodnik zakręconego gracza”, „Jessie” oraz „Obóz Kikiwaka”.

„Jessie”

Finał sezonu: piątek, 10 czerwca, godzina 17:00

„Obóz Kikiwaka”

Odcinek pilotażowy: piątek, 10 czerwca, godzina 17:30

„Przybij piątek!”

Emisja: piątek, od godziny 16:30

Disney Junior

Czy zastanawiałeś się kiedyś, które zwierzę jest najszybsze albo które ma najbardziej puszyste futerko? Już więcej nie musisz, bo Bunga i Ono znają odpowiedź na wszystkie zwierzęce pytania. Dwóch członków Lwiej Straży zdradzą największe sekrety prosto z dżungli i sawanny. Premierowe soboty mają dla najmłodszych widzów najnowsze odcinki ulubionych seriali – „Złotowłosa i Miś” oraz „Klub przyjaciół Myszki Miki”. Zapraszamy Was także na piknik z postaciami seriali Disney Junior – „Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie”, „Klinika dla pluszaków”, „Jej Wysokość Zosia”, „Złotowłosa i Miś”, „Jake i Piraci z Nibylandii”, „Lwia Straż” oraz „Miles z przyszłości”.

„Lwia Straż szorty”

Emisja: codziennie, od 6 czerwca, godzina 18:25

Premierowe soboty

Emisja: sobota, 4 i 11 czerwca, od godziny 8:10

Specjalny blok programowy

Emisja: poniedziałek, 27 czerwca, godzina 8:10

Disney XD

Członkowie statku Duch dzielnie stawiali czoła potężnemu Imperium, wyruszała w niesamowite przygody, sprawdź, co spotka ich w finałowym odcinku serialu „Star Wars Rebelianci”. Tego nie możesz przegapić. A już niedługo piłkarskie mistrzostwa Europy – Euro 2016 – i z tej okazji Disney XD ma dla Was specjalny maraton serialu „Supa Strikas”! To będzie prawdziwe święto piłki nożnej. Ponadto premierowe odcinki „Kornisza i Fistacha” – tych dwóch kumpli w zaskakujący sposób pokaże Wam, jak być najbardziej oryginalnym z oryginalnych oraz jak cieszyć się nawet najmniejszym zwycięstwem.

„Star Wars Rebelianci”

Emisja: sobota, 4 czerwca, godzina 9:30

„Supa Strikas”

Maraton: niedziela, 19 czerwca, godzina 6:50

„Kornisz i Fistach”

Emisja: od 27 czerwca, godzina 8:10

Źródło: Disney

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *