Czerwiec 2021 w HBO GO

Czerwiec w HBO GO przyniesie nową dawkę filmowych i serialowych atrakcji. Będą wśród nich produkcje zarówno znakomite na wspólne rodzinne oglądanie, np. z okazji Dnia Dziecka, ale także tytuły wyłącznie dla dorosłych. Znajdzie się coś dla miłośników kina akcji, opowieści romantycznych czy komediowych.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

Jedną z serialowych nowości nadchodzącego miesiąca będzie najnowszy sezon serialu HBO Betty, opowiadającego o grupie skejterek, które szukają swojego miejsca w życiu. Produkcja ta powstała na podstawie cenionego przez krytyków filmu Skejterka w reżyserii Crystal Moselle, będącej również autorką serialu. Następną premierą będzie kolejny sezon serialu komediowego Dave inspirowanego życiem rapera i komika Dave’a Burda, lepiej znanego światu pod pseudonimem Lil Dicky. Miłośników seriali prawniczych ucieszy z pewnością powrót Sprawy idealnej, w której Diane Lockhart wraz ze swoimi współpracownikami rozwiązywać będzie kolejne sprawy swoich klientów.

W czerwcu w HBO GO zadebiutuje wielokrotnie nagradzany animowany serial komediowy Adult Swim Rick i Morty. To kultowa już produkcja śledząca losy socjopatycznego i genialnego naukowca, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka w szalenie niebezpieczne przygody w całym wszechświecie. Do HBO GO dodane zostaną cztery sezony serialu, a swoją premierę będzie mieć też najnowsza, piąta odsłona produkcji, dostępna wyłącznie w HBO GO.

W nadchodzącym miesiącu nie zabraknie także nowości filmowych. Będą wśród nich Dunkierka, czyli nagrodzony trzema Oscarami film Christophera Nolana o młodych żołnierzach alianckich podczas II wojny światowej, którzy pod francuską Dunkierką osłaniali trwającą akcję ewakuacyjną przed nacierającymi siłami Trzeciej Rzeszy. Kolejnym tytułem będzie wyreżyserowany przez Stevena Spielberga Player One opowiadający o młodym chłopaku i jego przyjaciołach, którzy biorą udział w konkursie o wysoką stawkę. Inną nowością będzie widowiskowe kino science fiction Na skraju jutra. W produkcji zobaczymy Toma Cruise’a oraz Emily Blunt w rolach żołnierzy walczących z najeźdźcami z kosmosu. Dla fanów Keanu Reevesa przygotowana została premiera filmu Bill i Ted ratują wszechświat, w którym znany z Matrixa aktor wraz z partnerującym mu Alexem Winterem wcielą się w tytułowych bohaterów, którzy wyruszają w podróż, aby spełnić swoje rock&rollowe przeznaczenie. Decydują się na ten szalony krok po tym, jak przybysz z przyszłości ostrzega, że tylko ich piosenka może uratować świat i przywrócić harmonię we wszechświecie. Natomiast widzów, którzy nie mogą doczekać się wakacji na południu Europy powinna zainteresować premiera Włoskich wakacji. To lekka komedia o angielskim artyście (wciela się w niego Liam Neeson), który wraca do Włoch ze swoim synem, aby szybko sprzedać dom odziedziczony po zmarłej żonie. Żaden z nich nie spodziewa się, że niegdyś piękna willa będzie w takim marnym stanie.

Najmłodsi widzowie znajdą w czerwcu w HBO GO sporo ciekawych propozycji nie tylko z okazji Dnia Dziecka. Razem ze swoimi rodzicami będą mogli wspólnie spędzić czas wraz z obchodzącym w tym roku swoje dwudziestolecie Shrekiem – obie części filmu zostaną dodane do serwisu. Inną nowością na rodzinne oglądanie będzie także Lorax – pełnometrażowy film animowany o 12-letnim chłopcu, który opuszcza swoje plastikowe miasto w poszukiwaniu prawdziwego drzewa, aby na swojej drodze napotkać pewne zrzędliwe, leśne stworzenie. Innymi tytułami, które czekać będą w serwisie na młodych widzów, będą kolejny sezon odświeżonego serialu animowanego o utarczkach dwóch odwiecznych rywali, Toma i Jerry’ego – Tom i Jerry Show oraz kolejne dwa sezony Niesamowitego świata Gumballa – serialu animowanego o niebieskim kocie Gumballu, który razem ze swoim najlepszym kumplem Darwinem ma wyjątkową zdolność do pakowania się w kłopoty. Kolejną produkcją dla dzieci będzie serial animowany Mush-Mush i Grzybaszki, w którym bohaterowie poznają świat, wspólnie dorastają i przeżywają zwariowane przygody w lesie. Inną nowością będzie też serial animowany o niezwykłym chłopaku, który jest pół człowiekiem, pół klejnotem – Steven Universe. Swoją premierę będą mieć także dwa sezony serialu Obóz na wyspie opowiadającego o przygodach najlepszych przyjaciół, Oscara i Jeżynki, którzy muszą znaleźć w sobie odwagę, żeby odkryć niezwykłe tajemnice i cuda, które czekają na nich na magicznym letnim obozie.

Czerwiec w HBO GO to także nowości dokumentalne. Jedną z nich będzie film HBO Legenda undergroundu dotykający problemu szerzącej się w Nigerii dyskryminacji. Twórcy przedstawiają w nim historię kilku charyzmatycznych i nonkonformistycznych młodych osób, które stają przed trudnym wyborem – walczyć w kraju o wolność słowa czy uciec do USA i żyć tam, ciesząc się pełną wolnością. W czerwcu swoją premierę także będzie mieć kolejny sezon Barbershopu – programu HBO, w którym we współpracy z LeBronem Jamesem oraz Maverickiem Carterem prezentowane są szczere rozmowy ze sławami ze świata sportu i rozrywki w kameralnej atmosferze barbershopu. Dodany zostanie także odcinek dodatkowy serialu Obsesja zbrodni, serialu będącego zapisem dziennikarskiego śledztwa prowadzonego przez Michelle McNamarę w sprawie brutalnego seryjnego gwałciciela i mordercy.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *