Nowe odcinki serialu „Królewska Straż” w Boomerangu

W krainie Królewskiej Straży jest pięć wielkich królestw, a każde z nich chroni supergrupa wybitnych agentów. Dzięki nim mieszkańcy mogą spać spokojnie i cieszyć się pięknem własnego otoczenia. Już od 14 czerwca na antenie Boomeranga nowe odcinki serialu „Królewska Straż!”!

Sprawdź godziny emisji serialu „Królewska straż” w PROGRAMIE TV

W nowych odcinkach pojawi się postać Maksa Demolki, który kiedyś był zwykłym mieszkańcem Królestwa Dolin, ale teraz stał się prawdziwym rozrabiaką! Maks uwielbia głośno grać na gitarze i postanawia dać koncert pasażerom pociągu! Luka i jego przyjaciele wkroczą do akcji, aby zadbać komfort podróżnych.

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Królewska Straż będzie musiała zaopiekować się także innym pojazdem: ciężarówką pełną pysznych płatków śniadaniowych. W jednym z pudełek znajduje się drogocenna zabawka… Sprytna lisica Envie Fernandez postanawia rozpakować wszystkie pudełka z pojazdu i zagarnąć fant dla siebie. Królewska Straż ruszy też w pościg za robotem Funbitem-9000 i spróbuje odwrócić urok, który Maks Demolka rzuci na TJ.

Premiera nowych odcinków „Królewskiej Straży” w poniedziałek 14 czerwca o 18:00 na antenie Boomeranga. Emisja codziennie o 18:00.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *