Czesław Mozil z programem w Radiu ZET

W poniedziałki w godzinach 23:00-0:00 w Radiu ZET usłyszymy talk show Czesława Mozila „Bumerang Czesława”. Prowadzący będzie starał się wspólnie ze swoimi gośćmi ze świata kultury, sztuki i nie tylko rozwiązywać problemy innych ludzi.

Pomysł programu narodził się w głowie Czesława pod wpływem kultowej audycji „Mads&Monopolet” nadawanej w duńskim radiu w każdą sobotę między godzinami 9:00 a 12:00. W blisko 6-milionowej Danii słucha jej ponad 800 tysięcy ludzi. Inspiracjami były też listy do redakcji pojawiające się w prasie kobiecej i męskiej, fora internetowe i Facebook, gdzie można podzielić się swoimi problemami z innymi ludźmi i dowiedzieć się, co oni o nich sądzą.

Audycja ma bazować na osobowości prowadzącego i odmienności zaproszonych gości.

Mam swój program w Radiu ZET! Jestem mega podjarany! To jest program, gdzie Wasze dylematy mogą pomóc innym. Nie ma problemów tabu, nie ma głupich tematów, nie ma dziwnych pytań. Piszcie do nas na stronie Radia ZET, piszcie na Facebooku. Ja razem ze swoimi gośćmi będę starć się jak najlepiej, najżyczliwiej pomóc i doradzić – mówi o swojej audycji Czesław Mozil.

Premiera programu „Bumerang Czesława” 14 września 2015 roku.

Czesław Mozil to kompozytor i muzyk, akordeonista, osobowość radiowa i telewizyjna. Jest liderem polsko-duńskiego zespołu „Czesław Śpiewa”. Był m.in. jurorem talent show „X Factor” w TVN.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *