Cztery gale ONE on TNT na żywo w Fightklubie

ONE Championship robi wiele, aby organizacja była nie tylko największą i najbardziej prestiżową na kontynencie azjatyckim, ale też w USA. Właśnie temu służyć mają cztery niezwykłe gale ONE on TNT, które na żywo zobaczyć będzie można w Fightklubie!

Sprawdź godziny transmisji ONE on TNT w PROGRAMIE TV

ONE on TNT to nowość, którą włodarze z Azji chcą podbić amerykański rynek. Aby sprostać oczekiwaniom wymagającej publiczności w Stanach Zjednoczonych postanowili zorganizować w kwietniu cztery niezwykle prestiżowe gale, okraszone pojedynkami o mistrzostwo świata. Pierwsza z nich już 8 kwietnia (transmisja w Fightklubie o godz. 2:30), kolejne dokładnie co tydzień – 15, 22 i 29 kwietnia. Wszystkie kibice w naszym kraju będą mogli zobaczyć na żywo wyłącznie w Fightklubie! W USA każdą z gal transmitowała będzie w najlepszym czasie antenowym telewizja TNT.

Jesteśmy podekscytowani mogąc rozpocząć 2021 rok od naszego wspólnego projektu z TNT – powiedział w specjalnym oświadczeniu Chatri Sityodtong, Dyrektor Generalny ONE Championship – Z niecierpliwością czekamy na wprowadzenie naszej marki do Stanów Zjednoczonych. Dzięki temu amerykańscy fani będą mogli doznać czegoś nowego, świeżego, innego od tego, co obecnie dostępne jest na amerykański rynku. Jak zawsze gwarantujemy największe pojedynki o mistrzostwo świata i walki największych legend MMA.

Pierwsza gala ONE on TNT I na żywo już 8 kwietnia, a pojedynkiem wieczoru będzie w niej niezwykle intrygująco zapowiadający się pojedynek o tytuł mistrza świata w wadze muszej pomiędzy broniącym pasa Adriano Moraesem, a byłym czempionem World Grand Prix ONE, Demetriousem Johnsonem. W kolejnym pasjonującym starciu premierowej gali w Stanach Zjednoczonych jeden z ulubieńców miejscowej publiczności, Eddie Alvarez, skrzyżuję rękawice z drugim w rankingu wagi lekkiej, Iurim Lapicusem, który… niedawno obiecał zakończyć karierę w MMA. Main Card uzupełni pojedynek pomiędzy mistrzem świata ONE w wadze muszej w Muay Thai, Rodtangiem Jitmuangnonem, a fantastycznym Australijczykiem, Danialem Williamsem. Jak zawsze w walkach ONE Super Series Muay Thai obaj fighterzy będą nosili czterouncjowe rękawice do MMA.

Tydzień później, 15 kwietnia, druga odsłona gali ONE on TNT II z walką wieczoru: Christian Lee vs Timofey Nastyukhin. Pierwszy z nich bronił będzie swojej korony mistrza świata ONE w wadze lekkiej, drugi – sklasyfikowany obecnie na trzeciej pozycji w rankingu – spróbuje odebrać mu tytuł. Na tej samej gali do oktagonu wróci Martin Nguyen, wielkoletni czempion ONE, dla którego będzie to pierwszy pojedynek od przegranej październikowej walki z Thanhem Le. Nguyen, obecnie czołowy zawodnik wagi piórkowej, rozpocznie swój ponowny marsz na szczyt od starcia z Kim Jae Woongiem. Uzupełnieniem głównej karty będzie starcie ONE Super Series Muay Thai w wadze słomowej, w którym zmierzą się Wondergirl Fairtex i Amber Kitchen.

ONE Championship nie da fanom szansy na odpoczynek, bo już 22 kwietnia zaprasza na kolejne show ze Stanów Zjednoczonych, tym razem z gwiazdami wagi ciężkiej i kilkoma legendami organizacji. W głównym starciu gali ONE on TNT III Amir Aliakbari z Iranu zmierzy się z niepokonanym rosyjskim gwiazdorem Anatolijem Malychinem. Wielce prawdopodobne, że zwycięzca tej konfrontacji może być kolejnym rywalem dla niekwestionowanego mistrza ONE w wadze ciężkiej, Brandona Very. W ONE Super Series Muay Thai widzowie będą mieli okazję zobaczyć w akcji pojedynek ikon: Nieky Holzken vs John Wayne Parr, a uzupełnieniem Main Card będzie starcie Yoshihiro Akiyama vs Mohammad Karaki.

Sprawdź ofertę kanału Fightklub w PROGRAMIE TV

Zwieńczeniem miesięcznego maratonu z ONE on TNT będzie czwarta i ostatnia gala, którą na żywo zobaczyć będzie można w Fightklubie 29 kwietnia. Głównym gwoździem show będzie pojedynek mistrza świata wagi półciężkiej, Aung La N Sanga, który bronił będzie tytułu w starciu z dobrze sobie znanym Witalijem Bigdashem. Będzie to już ich trzecie starcie w historii. Kto wyjdzie z niego zwycięsko i zakończy trylogię z mistrzowskim pasem? W głównej karcie gali ONE on TNT IV znalazło się miejsce dla debiutującego, ale bardzo wysoko cenionego przez ekspertów, Stephena Lomana, który zmierzy się z Johnem Linekerem oraz dla amerykańskiej gwiazdy Sage’a Northcutta. On z kolei skrzyżuje rękawice z czwartym zawodnikiem rankingu wagi lekkiej, Shinyi Aokim.

Źródło: Media Production

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *