Czwarta edycja „The Voice Senior” z nowymi trenerami

Alicja Węgorzewska, mezzosopranistka oraz Tomasz Szczepanik z zespołu „Pectus” zostali nowymi trenerami w najnowszej edycji muzycznego show „The Voice Senior” w TVP2. Maryla Rodowicz i Piotr Cugowski ponownie będą oceniać uczestników popularnego show Dwójki.

Sprawdź godziny emisji audycji „The Voice Senior” w PROGRAMIE TV

Na planie nowej, czwartej już serii hitowego programu „The Voice Senior” rozpoczęły się właśnie nagrania. Widzowie od stycznia 2023 roku widzowie będą mogli śledzić losy muzykalnych seniorów po 60. roku życia, którzy na scenie talent show zaprezentują największe polskie i światowe przeboje.

W trenerskiej loży po raz pierwszy zasiądą: śpiewaczka operowa, mezzosopranistka, posiadaczka jednego z najlepszych głosów w Polsce i na świecie – Alicja Węgorzewska oraz Tomasz Szczepanik, lider cieszącego się ogromną popularnością wśród milionów Polaków zespołu „Pectus”.

Mam nadzieję, że pod przykrywką rywalizacji w programie zawiążą się nowe przyjaźnie, najlepsi dostaną możliwość rozwoju swoich talentów, i że znajdę nieoszlifowany diament, który uda mi się oszlifować. Będę szukała głosów świadomych, mocnych. Głosów, które wspaniale pokażą możliwości interpretacyjne uczestnika. Głosów o nieoczywistej barwie. No i oczywiście głosów porywających publiczność. Liczę na wspaniałą zabawę, nowe przyjaźnie i odkrycie talentów na miarę Susan Boyle – mówi nowa trenerka „The Voice Senior” Alicja Węgorzewska.

W programie będę mógł wykorzystać umiejętności, które nabyłem, studiując na Uniwersytecie Rzeszowskim na wydziale pedagogiczno-muzycznym. Kształcenie słuchu, dyrygentura, czy prowadzenie zespołów wokalno-instrumentalnych były zajęciami obowiązkowymi. Daje mi to dużo radości i spełniam się w tym, prowadząc od 17 lat zespół Pectus. „The Voice Senior” to format rozrywkowy, więc poza tym, iż będę wsparciem trenerskim dla uczestników, zamierzam się w tym programie dobrze bawić! Od uczestników najnowszej edycji oczekiwałbym szczerości w przekazie, aby śpiewali sercem, emocjami, a nie wyuczonymi schematami – mówi Tomasz Szczepanik.

Najnowszą edycję programu poprowadzą Małgorzata Tomaszewska oraz Rafał Brzozowski.

Uczestnicy czwartej odsłony „The Voice Senior” zmierzą się na scenie w trakcie Przesłuchań w Ciemno, odcinka półfinałowego oraz Wielkiego Finału, podczas którego zwycięzcę wybiorą widzowie, biorący udział w głosowaniu SMS. Dotychczas program wygrali: Siostry Szydłowskie (pierwsza edycja), Barbara Parzeczewska (druga edycja) oraz Krzysztof Prusik (trzecia edycja).

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

4. edycja „The Voice Senior” od stycznia 2023 roku w TVP2.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *