Czwórka dzięki „Policjantkom i Policjantom” pokonuje Dwójkę

Serial „Policjantki i policjanci” – emitowany w Czwórce (TV4) od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:00 – w ciągu miesiąca od debiutu z tygodnia na tydzień sukcesywnie zwiększa widownię i udziały w rynku. Seria, która od początku emisji pod względem udziałów w grupie komercyjnej przewyższa pozycje bezpośredniej konkurencji Czwórki – TV Puls i TVN 7 – w ostatnich dwóch tygodniach pokonała też w swoim paśmie TVP2.

W ostatnim tygodniu odcinki „Policjantek i policjantów” gromadziły średnio ponad 800 tys. widzów, a poniedziałkowy epizod obejrzało 861 tys. osób.

W grupie 16-49 średnie udziały serii w minionym tygodniu wyniosły 6%, zapewniając Czwórce w paśmie 19:00-20:00 przewagę nad TVP2 (5,8%), TV Puls (4,1%) czy TVN 7 (1,7%). Ogółem w pierwszym miesiącu nadawania średnie udziały „Policjantek i policjantów” w grupie komercyjnej wyniosły 5,1%.

Serial „Policjantki i policjanci” produkowany dla Czwórki przez firmę ATM Grupa, zadebiutował na antenie stacji 29 września. Opowiada on o pracy i życiu dwóch załóg policyjnych, które na co dzień patrolują dzielnice Wrocławia.

Źródło: Telewizja POLSAT/Nielsen Audience Measurement

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *