Czwórka na molo w Mrągowie

W najbliższy piątek 17 sierpnia radiowa Czwórka przybije do molo w Mrągowie, aby opowiedzieć o sportowych atrakcjach regionu. Dla mieszkańców, turystów i słuchaczy będących na miejscu Piotr Galus przygotował niespodzianki.

Jak wyglądają kursy na patent sternika jachtowego i motorowodnego? Co znajduje się na dnie mazurskich jezior? Jak bezpiecznie jeździć quadami i co to jest off road? Gdzie pograć w paintball? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dziennikarze Czwórki będą szukać w piątkowej audycji „Czwarty Bieg – Weekend na Start” m.in. w rozmowach z ekspertami windsurfingu, żeglarstwa i znawcami regionu.

Dodatkowo, dla słuchaczy przebywających na miejscu, prowadzący przygotował szereg atrakcji oraz konkursów. Do wygrania będą gadżety Czwórki, bez których nie obejdzie się żadna wakacyjna zabawa.

Na spragnionych wrażeń i dobrej zabawy, Piotr Galus będzie czekał na Molo „Na Fali”, w piątek, po godz. 15.00, a wszystkich, którzy nie mogą w tym czasie dać się porwać mazurskiemu klimatowi, zachęcamy do słuchania nas na stronie www.czworka.online, w systemie cyfrowym DAB+ oraz przez aplikację Player Polskie Radio.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *