Czwórka od 3 września z nowymi sezonami swoich hitów – „Policjantek i policjantów” oraz „Sprawiedliwych – Wydział Kryminalny”

Najnowsze sezony dwóch największych hitów Czwórki będzie można oglądać od 3 września w ich stałych pasmach: „Policjantki i Policjantów” o godz. 19:00 od poniedziałku do piątku, a „Sprawiedliwych – Wydział Kryminalny” o godz. 20:00 od poniedziałku do czwartku.

Sprawdź godziny emisji serialu „Policjantki i Policjanci” w PROGRAMIE TV

Obie produkcje, których spektakularny sukces wpłynął nie tylko na wzrost wyników stacji, ale też na układ sił na polskim rynku telewizyjnym w prime timie, tej jesieni zyskają dodatkowy walor.

Sprawdź godziny emisji serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” w PROGRAMIE TV

Serial obyczajowy „Policjantki i Policjanci” – emitowany od 4 lat i ośmiu sezonów, w ciągu których jego udziały w rynku wzrosły o ponad 130% – stał się jedną z najpopularniejszych fabularnych produkcji, dwukrotnie nominowaną do Telekamer i uznaną w plebiscycie internetowym za serial roku 2017. Oglądalność „Policjantek i Policjantów” osiągała i nierzadko przekraczała poziom 2 mln widzów, a w paśmie emisji serialu Czwórka zdobyła pozycję wicelidera rynku i lidera wśród telewizji odbieranych naziemnie.

Nowością w dziewiątym sezonie „Policjantek i Policjantów” i jednocześnie istotną zmianą w konstrukcji serialu będzie wprowadzenie wątku Akademii Policyjnej, który stanie się drugą osią narracji. Będzie to zupełnie nowy świat w fabule serialu – z całym szeregiem nowych, barwnych postaci i silnym rysem komediowym – który przenikać się będzie z wątkiem patrolowym.

Dla serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, który w swoim paśmie w krótkim czasie od debiutu zapewnił Czwórce pozycję trzeciej najlepiej oglądanej telewizji w Polsce i drugiej na multipleksie – tej jesieni rozpocznie się trzeci już rok i piąty sezon obecności na antenie stacji. W tym czasie jego udziały w rynku wzrosły o 80% osiągając w ostatniej serii odcinków średnio 11,5% (SHR All 4+).

Tej jesieni jedną z głównych postaci „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” – Kubę Walczaka (w tej roli Michał Mrozek) – widzowie Czwórki będą mogli zobaczyć dodatkowo w aż dwóch telewizyjnych filmach fabularnych, jakie przygotowują twórcy „Sprawiedliwych…” i „Policjantek…”. Będą to filmy akcji z zagadką kryminalną, a ważną rolę odegra w nich także bohater „Policjantek i Policjantów” Mikołaj Białach (grany przez Mariusza Węgłowskiego).

Producentem obu seriali oraz filmów fabularnych jest ATM Grupa S.A.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *