Serial „Rodzinka w opałach” w Romance TV


8 września na antenie Romance TV zapanuje chaos, a to za sprawą nowego serialu „Rodzinka w opałach”! Dotychczas uporządkowane życie rodziny Maybacher zmieni się nie do poznania, kiedy dzieci zaczną dojrzewać… Powiedzenie „małe dzieci – mały kłopot, duże dzieci – duży kłopot” dokładnie odzwierciedla ich nową sytuację, o czym widzowie przekonają się podwójnie w każdą sobotę września, bo Romance TV wyemituje po dwa premierowe odcinki, o godz. 20:00 i 21:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

Godny następca „Nauczyciela”

„Rodzinka w opałach” to kolejny współczesny serial dla całej rodziny, jaki zagości na antenie Romance TV. Po „Nauczycielu”, ze szkoły przeniesiemy się do domu rodziny Maybacher, by obserwować ich codzienne życie… i będzie naprawdę ciekawie! Emocji nie zabraknie, a wciągające wątki nikomu nie pozwolą się nudzić, od najmłodszych członków rodziny, po najstarszych. Serial przedstawi nam różne oblicza dojrzewania, pokaże rodzinne nieporozumienia, ale też wątki miłosne. W serialu w rolach głównych występują aktorzy doskonale znani z innych produkcji obecnych na kanale Romance TV. Zobaczymy m.in. Pasquale’a Aleardi („Lato w Paryżu”), Chiarę Schoras („Gang mam”, „Gang mam – Matka chrzestna”, „Lato na Węgrzech”) i Anette Frier („Danni Lowinski”, „Gang mam”, „Gang mam – Matka Chrzestna”, „Sophie Gotuje”).

Co czeka nas w pierwszych odcinkach?

Kiedy dzieci stają się nastolatkami to sygnał, że dla rodziców zaczyna się stan wyjątkowy, gdyż nigdy nie wiadomo kiedy rozpęta się prawdziwa burza… Dla Jana często dzieję się to już z samego rana, gdy próbuje obudzić córkę, która, lekko mówiąc, nie przepada za porannym wstawaniem. Ponadto Jan jest bliski załamania nerwowego, kiedy odkrywa w łazience pozytywny test ciążowy. Zatroskany odwiedza rodziców, gdzie dowiaduje się o ich rozstaniu. Tak właśnie wygląda początek dnia, który zostanie w pamięci Jana do końca życia…

Kolejny odcinek to ciąg dalszy kłopotów – Jan i Sara postanawiają na razie nie mówić nikomu o ciąży, co nie podoba się ich dorastającej córce Carli, która postanawia się wyprowadzić. A kto udzieli lepszego schronienia niż babcia, która właśnie została porzucona? Carla jednak szybko przekonuje się, że to nie był dobry pomysł. Jan natomiast ledwo daje sobie radę z natłokiem problemów i obowiązków, a musi jeszcze troszczyć się o utrzymanie swoich bliskich. Budowa domu rujnuje rodzinne finanse, czego przyczyną jest architektka Julia, siostra Jana, którą projektowanie domu najwyraźniej przerosło.

Na nowy serial zapraszamy w soboty 8, 15 i 22 września od godz. 20:00 (dwa odcinki) tylko do Romance TV.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *