Czwórka z najlepszym wynikiem oglądalności od początku cyfryzacji

Piątek 10 marca był dla Czwórki najlepszym dniem od początku cyfryzacji. Z udziałami w rynku na poziomie 6% w grupie komercyjnej stacja była czwartą najchętniej oglądaną telewizją w Polsce, wyprzedzając m.in. TVP1. Z kolei w grupie 4+ z wynikiem 5,7%, TV4 zajęła piąte miejsce na polskim rynku telewizyjnym.

Sprawdź ofertę Czwórki w PROGRAMIE TV

Na rekordowy wynik dzienny piątku złożyły się przede wszystkim udziały wieczornego pasma, w którym od godziny 19:00 do 21:30 emitowany był kolejny premierowy odcinek nowego sezonu „Policjantek i Policjantów” oraz film fabularny oparty na serialu „Wierna jak pies. Policjantki i Policjanci”.

12,1% udziałów w grupie komercyjnej oraz 11,3% w grupie 4+ zapewniło Czwórce odpowiednio 2. i 3. miejsce w paśmie przed m.in. TVP1 i TVP2.

Absolutnie bezkonkurencyjna – z udziałami na poziomie 19,3 % (SHR DVBt 16-49) i 15,3% (SHR DVBt 4+) – była Czwórka w tym paśmie wśród stacji odbieranych naziemnie. Warto dodać, że w grupie komercyjnej przewaga Czwórki w stosunku do drugiej lokaty na multipleksie wyniosła aż 6 punktów procentowych.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *