Girls on Fire zagrają w radiowej Czwórce

W piątek 17 marca o godzinie 18:00 w audycji „Będzie głośno” wystąpi zespół Girls on Fire. Podczas koncertu w Czwórce żeńskie trio zaprezentuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty pt. „Siła kobiet”. Transmisja na antenie Czwórki, stronie czworka.online oraz Czwórkowym Facebooku. Na słuchaczy czekają wejściówki.

Girls on Fire to wokalistki, kobiety z pasją, przyjaciółki, finalistki trzeciej edycji programu „X Factor”, związane ze środowiskiem teatralno-muzycznym Wrocławia. Piszą, komponują, koncertują po całej Polsce. Wyróżnia je magnetyzm, niepowtarzalne brzmienie i charyzma sceniczna. Łączą w sobie dynamikę, temperament, liryczność i wrażliwość. Wspólna przygoda z muzyką zaowocowała pracą nad debiutanckim albumem „Siła kobiet”, którego premiera odbyła się 8 marca 2017 roku. „Siła kobiet” to projekt poświęcony nie tylko o muzyce, sile przyjaźni, determinacji, spełnianiu marzeń, ale także działaniu na rzecz kobiet.

Podczas koncertu w Czwórce Girls on Fire zabiorą słuchaczy w podróż, w trakcie której będzie można poznać ich kobiece spojrzenie na muzykę i rzeczywistość opisaną w autorskich tekstach. Podróż ta, jak to kobieta, będzie zmienna – dynamiczna, pełna energii, zmysłowa, sentymentalna i zaskakująca.

Girls on Fire w Radiowej Czwórce w piątek 17 marca o godzinie 18:00.

Wejściówki na koncert można zdobyć na Facebooku i na antenie Czwórki.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *