Nowe odcinki „Szczenięcych lat Toma i Jerry’ego” w Boomerangu

Dzieciństwo Toma i Jerry’ego wypełnione jest dobrą zabawą i wzajemnymi zaczepkami. Uparty kot i sprytna mysz nie przepuszczą żadnej okazji, by sobie dokuczyć. W nowych odcinkach drugiego sezonu „Szczenięcych lat Toma i Jerry’ego” bohaterów czeka wyprawa na pustynię i udział w programie telewizyjnym. Premiera w sobotę 25 marca w Boomerangu.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

Tom i Jerry toczyli ze sobą nieustanne wojny nawet, gdy byli jeszcze mali. Codzienność bohaterów upływa pod znakiem wzajemnych zaczepek i pościgów wokół domu, a uparty kot robi wszystko, by w końcu dorwać bystrą myszkę.

W nowych odcinkach drugiego sezonu serialu Tom postanowi wziąć udział w programie telewizyjnym, ponieważ jest przekonany, że dzięki temu łatwiej będzie mógł złapać Jerry’ego. Czeka go też nietypowa wycieczka – dziadek postanowi nauczyć Toma trudnej sztuki przetrwania i w tym celu zabierze go na pustynię. Jak bohater zniesie trudy tej wyprawy? Odpowiedź już wkrótce na antenie Boomeranga. Tymczasem do miasteczka przyjeżdża kuzyn Jerry’ego, który musi dużo ćwiczyć, bo przygotowuje się do występu w rodeo.

Nowe odcinki „Szczenięcych lat Toma i Jerry’ego” będzie można oglądać od soboty 25 marca w Boomerangu. Emisja w weekendy o godzinie 8:45.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *