Czwórka z własnymi filmami „Selekcja” i „Selekcja: Odwrócony”

Dwa nowe filmy telewizyjne twórców „Policjantek i Policjantów” oraz „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” Czwórka wyemituje w dwie ostatnie niedziele września o godz. 20:00. Pierwszy, zatytułowany „Selekcja”, widzowie zobaczą 23 września, a drugi – „Selekcja: Odwrócony” – 30 września.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TV4

W konwencji kina akcji z rozbudowanymi wątkami kryminalnymi opowiadają one o kulisach pracy antyterrorystów i tajnych operacji. W obsadzie zobaczymy m.in. Łukasza Garlickiego, Bartka Piekarskiego, Barbarę Kurzaj, Macieja Kowalika, Izabellę Bukowską-Chądzyńską i Macieja Tomaszewskiego oraz – znanych z wiodących ról w hitach Czwórki – Mariusza Węgłowskiego („Policjantki i Policjanci”) i Michała Mrozka („Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”).

Każdy z filmów stanowi odrębną całość, niezależną fabularnie od obu seriali, z którymi łączą je postaci niektórych bohaterów. Wspólnym dla obu „Selekcji” ogniwem jest motyw niebezpiecznej grupy przestępczej i jej powiązań ze światem biznesu i polityki.

Autorami scenariuszy są Błażej Przygodzki („Selekcja”) i Przemysław Hoffmann („Selekcja: Odwrócony”), a reżyserem obu filmów jest Jakub Miszczak. Za ich produkcję w ATM Grupie odpowiada Monika Galliot Salińska.

Źródło: Telewizja Polsat

2 Comments on “Czwórka z własnymi filmami „Selekcja” i „Selekcja: Odwrócony””

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *