MŚ w siatkówce mężczyzn w kanałach sportowych Polsatu i Super Polsacie

Od 9 do 30 września w kanałach sportowych Polsatu i w Super Polsacie, będzie można oglądać Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn, które odbędą się w Bułgarii i Włoszech. Wszystkie mecze Polaków pokażą Super Polsat i Polsat Sport. Pierwsze spotkanie Polska – Kuba we wtorek 12 września o godzinie 19.30.

Sprawdź godziny transmisji meczów MŚ w siatkówce w PROGRAMIE TV

W niedzielę 9 września rozpoczną się Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn. Nasza reprezentacja, pod wodzą nowego szkoleniowca Vitala Heynena, będzie broniła tytułu mistrzowskiego wywalczonego 4 lata temu na siatkarskim Mundialu w Polsce. W fazie grupowej będziemy rywalizowali z Kubą, Portoryko, Finlandią, Iranem i gospodarzami Bułgarią. Do kolejnej fazy awans wywalczą cztery najlepsze ekipy z każdej z grup. Wszystkie spotkania mistrzostw będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu. Mecze Polaków, skomentują Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga. W Warnie, gdzie będziemy mieli swoje stałe studio pojawią się Jerzy Mielewski, Łukasz Kadziewicz oraz jeden z najbardziej utytułowanych siatkarzy na świecie, legenda brazylijskiej siatkówki Giba.

Na antenach Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport News oraz Super Polsatu spotkania siatkarskiego Mundialu skomentują nasi najlepsi eksperci i dziennikarze: Ireneusz Mazur, Krzysztof Ignaczak, Marek Magiera, Damian Dacewicz, Maciej Jarosz, Adam Romański i Robert Małolepszy.

Terminarz meczów Polaków w fazie grupowej w Polsacie Sport i Super Polsacie:

12.09.2018 Kuba – Polska godzina 19:30
13.09.2018 Portoryko – Polska godzina 15:50
15.09.2018 Polska – Finlandia godzina 19:20
17.09.2018 Iran – Polska godzina 19:20
18:09.2018 Bułgaria – Polska godzina 19:20

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *