„Czyż. Bez retuszu” nowością w TVP INFO

Już od 18 maja w niedzielne wieczory Marek Czyż, nie bojąc się niewygodnych pytań i śliskich tematów, będzie zapraszał bohaterów najważniejszych aktualnych wydarzeń budzących społeczne emocje, dzielących polityków i ekspertów. Odda też głos publiczności w studiu.

Marek Czyż to wyrazista osobowość dziennikarska z wieloletnim doświadczeniem i rozległą wiedzą z różnych dziedzin; to profesjonalista, potrafiący nie tylko zadawać właściwe pytania, ale również prowadzić i porządkować emocjonującą dyskusję. Dziennikarz, który znakomicie się sprawdza w prowadzeniu programów na żywo, gdzie publiczne osoby reagują emocjonalnie a publiczność jest równie ważną stroną dyskusji i sporu.

Podczas pierwszego programu Marek Czyż zaprosi tych, którzy od 2009 r. reprezentowali Polskę w Parlamencie Europejskim i wraz z publicznością w studiu, spróbuje ich z tego rozliczyć. Gośćmi drugiej części „Bez retuszu” będą ci, którzy dopiero starają się o swój pierwszy mandat. Temperaturę programu podgrzeją też komentatorzy biorący udział w programie poprzez media społecznościowe.

Premiera nowego programu TVP INFO „Czyż. Bez retuszu” już 18 maja o godzinie 20:40.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *