„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 7 marca w Polsacie

Absolutny hit tej wiosny. Show, na który wszyscy czekali aż dwa lata. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” właśnie wraca do Polski w nowej odsłonie, z nowymi gwiazdami, które narodziły się w ciągu ostatnich dwóch lat. Dobór gwiazd i skład jury zaskoczy wszystkich. Będą widowiskowe popisy taneczne, ale i kontuzje. Zgubione w czasie treningu kilogramy, ale i z pewnością skradzione serca. Tiule, koronki i cekiny oraz pot, otarcia i ogromna satysfakcja. Efekty zobaczymy już od 7 marca w piątkowe wieczory w Polsacie.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to największy i najpopularniejszy format telewizyjny BBC Worlwide Productions. Widowiskowe show, które w ciągu 10 lat od premiery zrealizowano w 27 krajach na 6 kontynentach. Został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako format telewizyjny, który odniósł największy sukces.

„Dancing with the Stars” może się poszczycić wieloma najważniejszymi nagrodami na rynku telewizyjnym. 11 nagród Emmy, dwie nagrody publiczności (People’s Choice Awards). Był aż 91 razy nominowany do wszystkich prestiżowych nagród telewizyjnych na świecie w najróżniejszych kategoriach: od najlepszego montażu, po scenografię, muzykę, osobowość telewizyjną czy choreografię. „Dancing with the Stars” gromadzi przed telewizorami wielomilionową widownię na całym świecie. W samym USA widownia tanecznego show sięgnęła 25 milionów widzów.

Wiosną do rywalizacji na parkiecie przystąpi 12 par – gwiazdy i celebryci z pierwszych stron gazet, i najlepsi tancerze. Oto, co uczestnicy mówią o sobie:

Aneta Zając (aktorka) – „Boję się akrobatycznych figur, ale marzę o skoku ze spadochronem”. W parze ze Stefano Terrazzino.

Joanna Moro (aktorka) – „Uwielbiam szaleć na parkiecie przy muzyce z lat 80-tych”. W parze z Rafałem Maserakiem.

Karolina Szostak (dziennikarka) – „Taniec to forma sportu. Mam zamiar pobić rekord Olivera Janiaka, który tańcząc schudł 13 kilogramów”. W parze z Andrejem Mosejcukiem.

Klaudia Halejcio (aktorka i studentka) – „Na samą myśl o programie czuję motyle w brzuchu. Mam nadzieję, że przez najbliższą sesję studencką przejdę – tak jak przez parkiet – w tanecznym rytmie samby”. W parze z Tomaszem Barańskim.

Natalia Siwiec (modelka) – „Nie potrafię tańczyć, choć uwielbiam. Tańczę codziennie, choć nie wiem, czy to można nazwać tańcem”. W parze z Janem Klimentem.

Viola Arlak (aktorka) – „Marzę, żeby nauczyć się flamenco, a sposobem na życie jest głębokie przekonanie, że marzenia się spełniają”. W parze z Krzysztofem Hulbojem.

Dawid Kwiatkowski (wokalista) – „Interesuję się wszystkim, co związane z muzyką. Taniec jest z nią połączony, no więc… jaram się tym”. W parze z Janją Lesar.

Jacek Lenartowicz (aktor) – „Nie jestem typem sportowca, ale lubię atmosferę sportowej rywalizacji. Zapowiadam przecież zawodowe walki bokserskie”. W parze z Pauliną Biernat.

Jacek Rozenek (aktor) – „Zawsze zazdrościłem ludziom potrafiącym tańczyć, bo sam jestem z tych podpierających ściany. Gdy wreszcie dojrzałem do decyzji, by zapisać się na kurs tańca przyszła propozycja wzięcia udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. W parze z Magdaleną Soszyńską-Michno.

Piotr Gruszka (siatkarz) – „Lubię tańczyć, ale najbardziej obawiam się rumby, ponieważ tam tańczy całe ciało i trzeba je doskonale ułożyć i skoordynować”. W parze z Niną Tyrką.

Rafał Brzozowski (muzyk, wokalista, brązowy medalista Mistrzostw Polski w zapasach) – „Jako były zapaśnik garbię się i boję się, że nie będę umiał trzymać ramy”. W parze z Izabelą Janachowską.

Antoni Królikowski (aktor) – „W tańcu jestem kompletnie zielony, dlatego zastanawiam się jak ciekawy będzie efekt moich treningów”. W parze z Kamilą Kajak-Mosejcuk.

Dla uczestników „Tańca z Gwiazdami” już sam udział w programie jest wyróżnieniem i zapewnia ogromną popularność. Od gwiazd oczekuje się sprawności fizycznej, poczucia rytmu i umiejętności szybkiej nauki kroków. Morderczy trening, sińce, obolałe mięśnie i kontuzje to cena jaką zapłacą. Wszystko po to, aby co tydzień każda z par mogła zaprezentować inny taniec. Ale same treningi nie zapewnią sukcesu – liczy się jeszcze osobowość i sympatia widzów. Taniec każdej z par ocenia 4-osobowe jury oraz widzowie. Za stołem jurorskim usiądą: wspaniała aktorka, członkini Fundacji Kultury Polskiej, kochana przez widzów Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović – sędzia międzynarodowy; Pavlović posiada uprawnienia sędziowskie dwóch tanecznych organizacji międzynarodowych: amatorskiej IDSF i zawodowej WD&DSC, sędziuje wiele międzynarodowych turniejów tanecznych najwyższej rangi m.in. mistrzostwa świata i Europy, oraz Michał Malitowski – najbardziej utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański. Wielokrotny Mistrz Świata, Europy i Polski, którego nazwisko jest znane i cenione na wszystkich kontynentach. W Chinach i Japonii jest tak samo popularny jak gwiazdy Hollywood. W ubiegłym roku już po raz siódmy wygrał UK Open Championship. Czwartym jurorem będzie niezwykle charyzmatyczny aktor obdarzony zarówno wielkim talentem dramatycznym, jak i komediowym – Andrzej Grabowski.

Z każdym kolejnym odcinkiem emocje zarówno podczas treningów, jak i na parkiecie oraz przed telewizorami są coraz silniejsze. Popisy taneczne stają się coraz bardziej efektowne. Wzrasta determinacja uczestników, widzowie mają już swoich faworytów, ale wygrać może tylko jedna para!

Prowadzącymi „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” będą Anna Głogowska oraz Krzysztof Ibisz.

Dla Telewizji POLSAT show produkuje firma Rochstar.

Premierowy odcinek programu w piątek, 7 marca o godzinie 20:00 w Polsacie.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *