INFO-TV-FM z wnioskiem o zmianę decyzji rezerwacyjnej (wideo)

Spółka Info-TV-FM, należąca do Grupy Cyfrowy Polsat, wniosła do prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej wniosek o zmianę Załącznika nr 4 do decyzji rezerwacyjnej dla czwartego multipleksu (MUX-4) Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Treść załącznika nr 4 do decyzji to wykaz programów radiofonicznych i telewizyjnych, które mogą być oferowane w sygnale MUX-4.

Aktualizacja: Dominik Libicki, prezes Grupy Cyfrowy Polsat, na konferencji prasowej poświęconej wynikom finansowym Grupy, poinformował, że trwają prace nad rozszerzeniem oferty programowej usługi TV Mobilna z 8 do 12 programów telewizyjnych.

Info-TV-FM chce dołączyć do wykazu kolejne siedem programów telewizyjnych. Portal press.pl wskazał, że są to – Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Romans, Polsat2, Superstacja, VIVA i TVN Style. Serwis naziemna.info ustalił również, że spółka Info-TV-FM wniosła także o zmianę nazwy jednego z programów telewizyjnych już wymienionych w załączniku. Prawdopodobnie chodzi o TV Biznes, który obecnie jest nadawany pod nazwą Polsat Biznes. Trzeba również zaznaczyć, że w załączniku są wymienione jeszcze trzy inne programy – TVN CNBC, MiniMini i ZigZap, które obecnie funkcjonują pod nowymi nazwami.

Cyfrowy Polsat, do którego należy spółka Info-TV-FM, przyznaje, że Grupa rozważa rozszerzenie oferty programowej MUX-4, ale na razie nie chce zdradzać szczegółów.

– Rozważamy rozszerzenie liczby kanałów TV Mobilnej, aby uatrakcyjnić produkt. Na jakiekolwiek szczegóły jest jednak zbyt wcześnie – poinformowała serwis naziemna.info Olga Zomer, rzecznik Cyfrowego Polsatu.

Aktualnie w wykazie, który stanowi załącznik nr 4 do decyzji, jest wymienionych 31 programów telewizyjnych:
– TVP 1
– TVP 2
– TVP Info
– TVP Seriale
– TVP Sport
– Polsat
– Polsat News
– Polsat Sport
– Polsat Sport Extra
– Polsat Film
– TV Biznes
– TVN
– TVN 24
– TVN CNBC
– TVN Turbo
– Nickelodeon Polska
– Comedy Central Polska
– MiniMini
– ZigZap
– Puls
– Tele5
– TV Trwam
– TVS
– Kino Polska
– Kino Polska Nostalgia
– ESKA TV
– EdusatBis
– iTV
– Łużyce
– Telewiza WTK
– Telewizja TVT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *