Dariusz Ociepa nowym prowadzącym „Śniadanie w Polsat News”

Dariusz Ociepa, znany widzom Polsat News oraz „Wydarzeń”, został nowym prowadzącym niedzielnego programu „Śniadanie w Polsat News”. W audycji zaproszeni goście, politycy z pierwszych stron gazet, podsumowują najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Dariusz Ociepa w nowej roli zadebiutuje już w najbliższym wydaniu „Śniadania w Polsat News” 15 lipca.

Sprawdź ofertę kanału Polsat News w PROGRAMIE TV

Polityka krajowa, zagraniczna czy gospodarka każdego dnia elektryzują opinię publiczną. Prowadzenie „Śniadania w Polsat News”, gdzie ścierają się temperamenty i opinie rządzących i opozycji, to duże wyzwanie. Na pewno nie będzie nudno. Zapraszam wszystkich już w najbliższą niedzielę, 15 lipca do Polsat News – mówi Dariusz Ociepa, prowadzący program.

Dariusz Ociepa związany jest z Polsat News od początku istnienia stacji. Od 7 lat jest reporterem głównego wydania „Wydarzeń”, gdzie przygotowuje materiały dotyczące bieżących wydarzeń politycznych. Na antenie Polsat News prowadził dotychczas takie programy jak „Graffiti”, „To był dzień”, czy „Prezydenci i Premierzy”. Wraz z kilkunastoma dziennikarzami z całego świata uczestniczył w stażu w siedzibie amerykańskiej telewizji informacyjnej CNN w Atlancie. Wcześniej związany był m.in. z „Wiadomościami” TVP czy TV Biznes. Studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim oraz dziennikarstwo.

„Śniadanie w Polsat News” jest obecne na antenie kanału od stycznia br. Program jest emitowany na żywo, w każdą niedzielę o godzinie 9:05.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *