Premiera programu „Amerykański chopper: powrót legendy” na Discovery Channel

Legendarny duet amerykańskich twórców chopperów powraca! Po kilkuletniej przerwie Paul Teutul Senior i jego syn Paul Teutul Junior ponownie łączą siły, jednak tym razem w zupełnie nowych okolicznościach. Czym zaskoczą nas Ci motocyklowi artyści, znani ze swojej niesztampowej wizji, ale i szorstkiej, męskiej relacji? Jakie dzieła sztuki wyjadą z ich warsztatu? Czas wsłuchać się w warkot motocyklowego silnika i zobaczyć, jak powstają choppery, które podziwia cały świat. Premiera programu „Amerykański chopper: powrót legendy” już w środę, 18 lipca, o godzinie 22:00 na Discovery Channel.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Discovery Channel

Drogi Seniora z synem rozeszły się prawie dekadę temu. Ich wybuchowe temperamenty i odmienne wizje przy tworzeniu motocykli doprowadzały do częstych kłótni, wzajemnych pretensji i oskarżeń. Każdy z nich poszedł w swoją stronę i zajął się własnym biznesem. Paul Sr. zmodernizował Orange County Choppers, zmieniając firmę w kompleks składający się z warsztatu, kawiarni, kręgielni, restauracji oraz oczywiście motocyklowych ekspozycji. Niezmienna natomiast została ekipa, która współtworzy te cacka. Tymczasem Paul Jr. zaryzykował i postanowił rozpocząć pracę na własny rachunek. Firma, którą założył to nie jedyna zmiana w jego życiu. Obok wyzwań zawodowych pojawiło się to najważniejsze – prywatne, czyli ojcostwo. Odmienna perspektywa, w której się znalazł dość mocno wpłynie na bezpośrednie relacje pomiędzy Teutalami i stanowczo, będzie to pozytywna zmiana. Z kolei poprawa wzajemnych stosunków nie odbije się na jakości ich usług, przeciwnie – zaangażowanie w tworzenie jeżdżących arcydzieł z charakterem tylko zyska na znaczeniu. W końcu jak sami mówią choppery to coś więcej niż zwykły motocykl. To jednoślady z duszą, które tworzą historię i odzwierciedlają temperament właściciela. Tu nie ma miejsca na duplikaty.

Podczas tworzenia motocykla dopisuję do niego historię. I kiedy zmienia się ta historia, zmienia się także wygląd motocykla. Nie robiliśmy dwóch takich samych pojazdów. To unikaty nie do podrobienia. My tworzymy arcydzieła, w których jest jakiś motyw – nieustannie zmienny i w tym tkwi sens – jak mówi Paul Jr.

Wiedzą co mówią, tworzą bowiem motocykle dla klientów z najwyższej półki i na brak zainteresowania nie narzekają. Zgłaszają się do nich światowej sławy sportowcy, aktorzy, politycy i biznesmeni figurujący na listach Forbesa. Wśród znanych na całym świecie posiadaczy chopperów od Teutulów są m.in.: Bill Murray, Bill Joel, czy Will Smith.

Zaufanie, którym darzą ich zarówno klienci, jak również szerokie grono widzów na całym świecie to zasługa tego nietuzinkowego duetu. Format oparty na autentyczności z pewnością i tym razem nas zaskoczy. – Zawsze byliśmy autentyczni i tego się trzymamy w nowym sezonie. W Amerykańskim chopperze zobaczycie dobre momenty, ale i te złe. My naprawdę niczego nie udajemy – podkreśla Paul Jr.

Sprawdź godziny emisji audycji „Amerykański chopper” w PROGRAMIE TV

W nowej serii mężczyźni gotowi są odbudować łączące ich więzi i zostawić za sobą burzliwą przeszłość. Liczy się tylko to, co obaj kochają najbardziej. Pasja do tworzenia niepowtarzalnych motocykli dla najbardziej wymagających klientów. Z każdym nowym motocyklem Paul Sr. i Paul Jr. ryzykują grube miliony i dobre imię marki. Czy wspólna szalona jazda Teutulów zakończy się sukcesem? Premiera programu już 18 lipca, o godz.: 22:00 na Discovery Channel.

Źródło: Discovery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *