„DC Super Hero Girls” na Cartoon Network

Wonder Woman, Supergirl, Bumblebee, Batgirl, Zatanna i Jessica – grupa superbohaterek z DC Comics po raz pierwszy zagości na kanale Cartoon Network. Przygody niezwykłych mieszkanek Metropolis można oglądać już od 28 września.

Sprawdź godziny emisji „DC Super Hero Girls” w PROGRAMIE TV

Przyszedł czas na kolejną dawkę energii od kultowych postaci z uniwersum DC Comics. Fani produkcji jednego z największych amerykańskich wydawnictw komiksowych, już we wrześniu na Cartoon Network zobaczą premierę nowego serialu „DC Super Hero Girls”. Ta zabawna, wypełniona akcją produkcja przedstawia losy superbohaterek, które walczą z przestępczością w swoim mieście, jednocześnie stawiając czoła typowym dla nastolatek wyzwaniom.

Osadzona w Metropolis fabuła to mieszanka emocjonujących scen walki oraz licealnych przygód grupy przyjaciółek o ukrytych super tożsamościach. Gdy tylko Wonder Woman, Supergirl, Bumblebee, Batgirl, Zatanna oraz Jessica wychodzą ze szkoły, uwalniają swoje unikalne moce, by razem walczyć ze złowrogimi przestępczyniami, jak Harley Quinn, Poison Ivy czy Catwoman.

Premiera nowego serialu „DC Super Hero Girls” już 28 września. Emisja od soboty do wtorku o godz. 14:50 w Cartoon Network.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *