„#Debata” o wizerunku Polski w świecie w TVP1 HD

Krzysztof Ziemiec zaprasza na kolejną „#Debatę” w TVP1 HD. 26 stycznia 2016 roku o godzinie 20:25 zaproszeni do studia goście będą rozmawiać na temat wizerunku Polski w świecie. Do dyskusji włączą się także widzowie, mając m.in. możliwość komentowania w mediach społecznościowych.

W drugiej debacie organizowanej przez TVP1 oponentami będą Jacek Żakowski i Bronisław Wildstein. Na temat wizerunku Polski w świecie wypowiadać się będą także m.in.: prezes zarządu Fundacji im. Stefana Batorego Aleksander Smolar, przewodniczący Rady Instytutu Pamięci Narodowej prof. Antoni Dudek, ekspert ds. wizerunku Zbigniew Lazar, publicysta Sławomir Sierakowski oraz mecenas Lech Obara.

Podczas „#Debaty” prowadzący Krzysztof Ziemiec będzie starał się uzyskać odpowiedzi m.in. na pytania: jak ostatnie wydarzenia w Parlamencie Europejskim zmieniają wizerunek Polski, czy europejska dyskusja o naszych wewnętrznych sprawach wpłynie na naszą pozycję w Unii, jak nas widzą inni, a jak chcielibyśmy być postrzegani i czy potrafimy dbać o nasz wizerunek w świecie? Do dyskusji będą mogli się włączyć także widzowie poprzez sms’ową sondę oraz komentarze w mediach społecznościowych.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *