Debata „Rzeszów Wybiera” w Polsat News

To nie są po prostu lokalne wybory – żyje nimi cała Polska. Najbardziej wiarygodny sprawdzian sympatii politycznych odbędzie się już w najbliższą niedzielę – w Rzeszowie. Polsat News zaprasza na debatę telewizyjną przed wyborami. Debata już w czwartek, 10 czerwca, o 16:30, a prowadzącym będzie Grzegorz Kępka. W trakcie debaty zostanie opublikowany najbardziej aktualny sondaż przedwyborczy.

Sprawdź ofertę kanału Polsat News w PROGRAMIE TV

Już w najbliższą niedzielę, 13 czerwca, stolica Podkarpacia, będzie areną tegorocznych politycznych zmagań. Dlatego też, Polsat News już w najbliższy czwartek, 10 czerwca o 16:30 zorganizuje debatę, w której udział wezmą: Grzegorz Braun, Konrad Fijołek, Ewa Leniart oraz Marcin Warchoł.

Tematy, które będą poruszone w debacie to: zdrowie, rodzina, klimat i środowisko oraz oczywiście Rzeszów i jego przyszłość. Kandydaci będą mieć 1,5 minuty na odpowiedź w każdej rundzie oraz 30 sekund na ewentualną ripostę. Na koniec debaty, rywalizujący o fotel Prezydenta otrzymają 2 minuty na swobodną wypowiedź.

W trakcie debaty opublikowany zostanie najnowszy sondaż poparcia dla poszczególnych kandydatów. Debatę „Rzeszów Wybiera” poprowadzi Grzegorz Kępka. Wydarzenie odbędzie w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych.

Debata „Rzeszów Wybiera” w czwartek, 10 czerwca o godzinie 16:30 w Polsat News, na Polsatnews.pl oraz w serwisie Interia.

W przypadku drugiej tury wyborów, planowana jest także druga debata, która odbędzie się 23 czerwca.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *