Euro 2020 dzień po dniu na antenach Polskiego Radia

11 czerwca startuje długo wyczekiwany turniej – Euro 2020. Relacje z najważniejszych spotkań, komentarze i rozmowy na antenach Polskiego Radia oraz w serwisie specjalnym.

Białoczerwoni przygotowują się do Euro 2020, które nie odbyło się w zeszłym roku z powodu pandemii koronawirusa. Częścią zgrupowania w Opalenicy były spotkania towarzyskie z reprezentacją Rosji oraz Islandii. Polacy zremisowali zarówno z Rosjanami, jak i z Islandczykami, odpowiednio 1:1 i 2:2.

Podczas Euro 2020 Polska zmierzy się w ramach grupy E ze Słowacją – 14 czerwca, Hiszpanią – 19 czerwca oraz Szwecją – 23 czerwca. Relacje z tych oraz pozostałych meczy rozgrywanych podczas turnieju codziennie na antenie Jedynki Polskiego Radia w ramach cyklu „Prosto z EURO”. Start już w piątek 11 czerwca.

Sportowych emocji związanych z Euro nie zabraknie także na antenie Trójki, Czwórki, Polskiego Radia 24 oraz w serwisie specjalnym Polskiego Radia http://euro2020.polskieradio24.pl/

W serwisie znajdą się wszystkie relacje dźwiękowe z anten radiowych, transmisje ze spotkań Polaków oraz specjalne audycje, zapowiedzi, wywiady, wejścia na żywo i analizy. W zakładce „Prosto z Euro” będzie można odsłuchać związanych z turniejem audycji przygotowywanych przez redaktorów Jedynki, Trójki, Czwórki i Polskiego Radia 24. Kibice mogą zatem liczyć na zażarte dyskusje o piłce, wypowiedzi ekspertów, spotkania z ciekawymi gośćmi, ale też na komentarze, niekoniecznie związane z samymi meczami, poruszające polityczno-społeczny aspekt mistrzostw Europy.

Serwis specjalny to także m.in. wgląd w turniejową drabinkę, gdzie na bieżąco można będzie śledzić wyniki i sytuację w poszczególnych grupach Euro 2020, informacje o każdej z 24 reprezentacji, jakie awansowały do mistrzostw, nowiny z obozu danej ekipy, a także piłkarska historia. Kibice znajdą również galerię zdjęć – nie tylko tych ilustrujących sam turniej, ale także pochodzących z wcześniejszych meczów eliminacyjnych czy spotkań towarzyskich, które poprzedzały Euro 2020.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *