Debiut Nicktoons i nowa pozycja Paramount Channel HD na liście w UPC

Kanał Nicktoons pojawił się w ofercie sieci kablowej UPC Polska, największego dostawcy usług cyfrowych w Polsce. W ramówce stacji znajdują się najlepsze oraz najzabawniejsze animacje, które są nadawane 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, wyłącznie w jakości HD. Również od połowy marca Paramount Channel HD znalazł się na nowej pozycji w układzie kanałów UPC Polska.

Sprawdź ofertę kanałów Paramount Channel i Nicktoons w PROGRAMIE TV

Nicktoons to trzecia stacja z rodziny Nickelodeon w Polsce. Oferta programowa kanału kierowana jest do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. W ramówce nadającej od lutego br., wyłącznie w jakości HD stacji, znajdują się nowości, takie jak opowiadający historię legendarnych wojowniczek serial „Mysticons”, przenosząca widzów do tajemniczego domu animacja „Witajce w Wayne”, a także produkcja, przedstawiające niezwykłe perypetie energicznej bestii pt. „Bunsen, ty bestio!”.

W ofercie Nicktoons nie brakuje również uwielbianych przez młodych widzów emocjonujących i pełnych humoru animacji, takich jak „Jimmy Neutron: Mały geniusz”, „Wojownicze Żółwie Ninja”, „Toon Marty”, „Wróżkowie chrzestni” i „SpongeBob Kanciastoporty”. Na antenie stacji można zobaczyć również seriale, będące spin-offami wielkich kinowych przebojów: „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” i „Pingwiny z Madagaskaru”. Wszystkie propozycje programowe, które znajdą się na antenie Nicktoons są nadawane w jakości HD.

Nicktoons będzie dostępny w pakiecie Max na pozycji 669 na dekoderach Mediabox oraz na pozycji 608 na dekoderze Horizon.

Także od połowy marca br. abonenci mogą oglądać Paramount Channel HD na nowej pozycji w układzie kanałów UPC Polska. Stacja obecnie jest dostępna na pozycji 11 na dekoderach Horizon i UPC Mediabox. Paramount Channel HD można również oglądać na dotychczasowych pozycjach w elektronicznym przewodniku po programach (EPG) – na pozycji 205 na dekoderach Horizon i Kaon oraz na pozycji 483 na dekoderach UPC Mediabox.

Paramount Channel HD to jedyny kanał filmowy w Polsce, w którego ofercie programowej znajdują się wyłącznie filmy z Hollywood. Wśród nich znajdują się zarówno kultowe megaprodukcje, tworzące blisko stuletnią historię kina amerykańskiego, jak i najgłośniejsze filmy ostatnich lat. W najbliższych tygodniach na antenie stacji pojawią się takie produkcje, jak m.in. „Oczy szeroko zamknięte”, „W dolinie Elah” czy „Zabójstwo Jesse’ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda”.

Źródło: VIMN Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *