Dekoder T-HD 1000 i TV Mobilna Cyfrowego Polsatu z nagrodami SAT Kurier Awards 2012

19 września br. podczas gali towarzyszącej targom SAT-DIGI-TV 2012, odbywającym się w Warszawskim Centrum EXPO XXI, wręczone zostały nagrody w plebiscycie SAT Kurier Awards 2012 za najlepsze produkty i usługi na rynku telewizji cyfrowej. Cyfrowy Polsat został wyróżniony w dwóch kategoriach – „Najlepszy odbiornik DVB-T/MPEG-4” oraz „Innowacja roku”. Komisja konkursowa doceniła dekoder T-HD 1000 wyprodukowany przez fabrykę Cyfrowy Polsat Technology i najmłodszą usługę z portfolio operatora – TV Mobilną.

Uroczysta ceremonia wręczenia statuetek SAT Kurier Awards 2012 zamknęła pierwszy dzień ósmej edycji SAT-DIGI-TV 2012, największej w Polsce wystawy telewizji cyfrowej. W tegorocznym plebiscycie SAT Kurier Awards 2012 Cyfrowy Polsat został laureatem w dwóch kategoriach – „Najlepszy odbiornik DVB-T/MPEG-4”, gdzie uznanie głosujących zyskał dekoder T-HD 1000 oraz „Innowacja roku”, w której faworytem okazała się TV Mobilna.

T-HD 1000 to nowoczesny dekoder DVB-T HD zaprojektowany i wyprodukowany w fabryce Cyfrowy Polsat Technology. Pozwala on na odbiór zarówno bezpłatnych kanałów naziemnej telewizji cyfrowej, jak i kodowanych kanałów oferowanych przez Cyfrowy Polsat w ramach usługi TV Mobilna. Dodatkowo został on wyposażony w aplikację ipla, dzięki której użytkownik po podłączeniu dekodera do Internetu może korzystać z bezpłatnych zasobów największego w Polsce serwisu wideo online.

TV Mobilna działająca w technologii DVB-T to usługa skierowana do użytkowników smartfonów, tabletów, komputerów, laptopów oraz tradycyjnych odbiorników telewizyjnych. Pakiet 20 kodowanych kanałów telewizyjnych i radiowych można odbierać na domowym dekoderze T-HD 1000 lub mobilnym odbiorniku M-T 5000, zyskując możliwość oglądania ulubionych stacji na dowolnie wybranym urządzeniu końcowym w ramach jednego abonamentu. Dodatkowo obydwa dekodery zapewniają dostęp do bezpłatnych kanałów naziemnej telewizji cyfrowej.

W tym roku producenci i operatorzy mieli możliwość zgłaszania produktów i usług w aż 15 kategoriach konkursu SAT Kurier Awards 2012. W wyniku głosowania internetowego wybrane zostały po trzy produkty/usługi w każdej kategorii. Finalną decyzję o przyznaniu tytułów i nagród podjęła Komisja Konkursowa, składająca się z organizatorów targów i redakcji magazynu SAT Kurier.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *