Polsat News z SAT Kurier Award 2012

Polsat News nagrodzony SAT Kurier Award 2012 dla najlepszego kanału tematycznego 2012 roku. Nagrodę przyznano w ramach targów SAT-DIGI-TV 2012, przy okazji których odbył się plebiscyt na najlepsze produkty i usługi związane z telewizją cyfrową w 2012 roku – SAT Kurier Awards 2012. W trakcie konkursu można było głosować w 15 różnych kategoriach, m.in. na najlepszy kanał tematyczny roku. Pierwszą nagrodę w tej kategorii, głosami internautów przyznano ex aequo stacji Polsat News oraz TVP Kultura. Trzecie miejsce zdobyła stacja HBO.

Gala wręczenia nagród odbyła się 19 września w warszawskim klubie Arco. Statuetkę oraz dyplom w imieniu stacji Polsat News odebrał Marcin Cholewiński, Szef Anteny.

Polsat News – Widzisz. Wiesz. Rozumiesz.

– Polsat News to najdynamiczniej rozwijająca się stacja informacyjna w Polsce.

– To jedyny polski kanał informacyjny, który w tym roku zwiększył oglądalność, podczas gdy jego główni konkurenci tracą.

– Średnia oglądalność w tym roku w grupie (4+) wyniosła 0.92% co oznacza wzrost w stosunku do roku ubiegłego o 12%.

– Codziennie kontakt ze stacją Polsat News ma ponad 3,3 mln widzów.

– Świetne wyniki oglądalności gwarantują stacji Polsat News już 11. pozycję w globalnym rankingu wszystkich emitowanych w Polsce stacji telewizyjnych, w tym ogólnopolskich jak Polsat, TVP1, TVP2, TVN. W rankingu kanałów tematycznych stacja Polsat News zajmuje pozycję nr 3.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *