„Design Dream. Pojedynek na wnętrza”: Anna Wyszkoni poprowadzi nowy program Polsatu

Wokalistka o wyjątkowym głosie, która w tym roku obchodzi 25-lecie pracy artystycznej, już tej wiosny zadebiutuje w zupełnie nowej roli. Anna Wyszkoni poprowadzi show telewizji Polsat „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”. To dla niej całkowicie nowe wyzwanie!

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej cenionych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą liczbę przebojów i ponad pół miliona sprzedanych płyt. Tej wiosny artystka zaprezentuje się szerokiej publiczności w zupełnie nowej odsłonie. Anna Wyszkoni przyjęła propozycję telewizji Polsat i wystąpi w roli gospodyni nowego programu „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”.

Cieszę się, że Polsat powierzył tę rolę właśnie mnie. Prowadzenie programu to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, a ja bardzo lubię wyzwania! – komentuje Anna Wyszkoni. – Myślę, że jeszcze niewiele osób o tym wie, ale projektowanie wnętrz to moja wielka pasja. Od września kształcę się w tym kierunku. Tematyka programu jest mi więc bardzo bliska.

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza” to nowy format Telewizji Polsat. Sześciu zdolnych projektantów wnętrz rywalizować będzie o wyjątkową nagrodę pieniężną oraz tytuł najlepszego projektanta programu.

W każdym odcinku na uczestników czekać będzie zadanie polegające na stworzeniu projektu pomieszczenia jak najbardziej dopasowanego, pod względem funkcji i stylu, do wymagań bohaterów danego epizodu. Projekty mają być odpowiedzią na zmiany, które zachodzą w życiu bohaterów i na ich nowe potrzeby.  Poszczególne aranżacje powstaną w specjalnych boksach – kopiach projektowanego wnętrza. Projektanci będą musieli wykazać się kreatywnością, stylem i co najważniejsze, trafić w gust domowników oraz dwuosobowego jury. To właśnie eksperci wyeliminują jednego z uczestników, który w najmniejszym stopniu odpowie na potrzeby bohaterów odcinka. Wybór zwycięzcy pozostanie jednak w rękach bohaterów, którzy jeszcze długo po programie będą mogli cieszyć się z efektów metamorfozy. Wygrany projekt zostanie zrealizowany w ich domu. W ostatnim, finałowym odcinku zmierzy się dwóch najlepszych projektantów.

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza” to konkurs na naprawdę wielką skalę, a zarazem ogromna dawka wnętrzarskich inspiracji przekazana w prosty, ale ciekawy sposób. Jestem pewna, że widzowie pokochają ten program – podsumowuje prowadząca Anna Wyszkoni.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *