„Diagnoza Betty” – premiera ósmego sezonu w ROMANCE TV

Stacja Romance TV zaprasza widzów na premierowe odcinki z ich ulubioną bohaterką – przebojową pielęgniarką Betty, graną przez popularną Anninę Hellenthal. Już w środę 26 października wystartuje nowy, ósmy sezon serialu medycznego „Diagnoza Betty”.

Sprawdź godziny emisji serialu „Diagnoza Betty” w PROGRAMIE TV

Stacja Romance TV pokaże premierowo ósmy sezon „Diagnozy Betty” – jednego ze swoich najpopularniejszych seriali medycznych, opowiadanych z sercem i humorem o losach sympatyczniej pielęgniarki Betty. Nowe odcinki będą emitowane od środy 26 października, w każdy powszedni dzień o godz. 13.30, a powtórki wieczorem.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Co wydarzy się w życiu zawodowym i miłosnym uroczej pielęgniarki, zaangażowanej całym sercem w pomoc pacjentom? W nowym sezonie pojawiają się nowi lekarze, nowi przyjaciele i nowi wrogowie. Dużo namiesza Gabriele, matka Betty, z którą wspólne mieszkanie pod jednym dachem to zdecydowanie za dużo… Do tego sympatyczna pielęgniarka zostaje zawieszona w pracy. Czy uporządkuje chaos w swoim życiu prywatnym i zawodowym? Czy na koniec wszystko będzie po jej myśli?

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *