„Katastrofalne wtorki” w Warner TV

Od czasu boomu z lat 70. na filmy o apokalipsach, ich popularność nie maleje. Niektóre aktorskie sławy zbudowały swoją markę jako gwiazdy tego gatunku, a jedną z nich jest Nicolas Cage. W Warner TV wystąpi w produkcji „Zapowiedź”: wszystko to w ramach „Katastrofalnych wtorków”. Premiera cyklu już 4 października w Warner TV.

Filmy o końcu świata wciąż potrafią zaskakiwać wieloma elementami: fabułą, motywacjami, jakimi kierują się postaci czy efektami specjalnymi. Produkcje z październikowego cyklu Warner TV prezentują bogactwo różnorodnych aspektów gatunku.

Sprawdź godziny emisji filmu „Atak meteorytów” w PROGRAMIE TV

„Atak meteorytów” to połączenie detektywistycznej historii i opowieści o wyścigu z czasem. Postaci muszą podjąć nierówną walkę z kosmicznym zjawiskiem, które może doprowadzić do zagłady ludzkości. Mieszkańcy San Francisco przygotowują się do oglądania nocy spadających gwiazd. W pewnym momencie okazuje się, że efektowne widowisko zamieni się w nadchodzącą katastrofę, a meteoroidy prawdopodobnie uderzą w Ziemię. Astronomka dr Michelle Young i pułkownik Tom Young spróbują zapobiec nieszczęściu.

Kosmiczny kataklizm zagraża także bohaterom „Impact Earth”. To kolejna produkcja w cyklu Warner TV, której bohaterowie mierzą się z nadlatującym meteorem. W działania prewencyjne zostanie zaangażowana NASA, jednak organizacja początkowo jest sceptycznie nastawiona do zgłoszeń ich byłego pracownika. W przeszłości zgłaszał już możliwość nadchodzącej katastrofy, a cała sprawa okazała się wydmuszką. Naukowiec próbuje ocalić swoją rodzinę, zaangażowaną również w sprawę asystentkę i jednocześnie zapobiec zagładzie.

W kolejny wtorek na ekranie pojawi się film z gwiazdą gatunku, Nicolasem Cagem, czyli „Zapowiedź”. Wciela się w profesora astrofizyki, który odkrywa zakopane pod ziemią dziecięce rysunki. Przekonuje się, że nie są to zwykłe plastyczne prace, a symbole zwiastujące koniec świata i zgubę ludzkości. Thriller sci-fi pokazuje bohatera w niemal kryminalnej gorączce, gdy dowiaduje się, że każdy rysunek zwiastuje inny dramat. Musi działać szybko, by zapobiec ziszczeniu się katastrof z kolejnych dziecięcych ilustracji.

Sprawdź ofertę kanału Warner TV w PROGRAMIE TV

Cykl zakończy „Zagłada Los Angeles”. Postaci nie mierzą się z pozaziemskim zagrożeniem ani z fatum. Ich problemem jest trzęsienie ziemi. Protagonista to dziennikarz John Benson, który otrzymuje od losu wielką szansę: może opisać jedno z najbardziej tragicznych i najważniejszych wydarzeń w historii ludzkości. Wtedy zyska sławę i uznanie. Jednak ceną za przełom w karierze są relacje z bliskimi. Tylko dzięki rezygnacji z relacjonowania nadchodzącej zagłady będzie w tym trudnym czasie obecny dla rodziny. Musi rozstrzygnąć dylemat i podjąć ostateczną decyzję.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *