Disco Hit Festival Kobylnica 2013 w Polo TV

Największy festiwal muzyki Disco Polo z transmisją  na żywo. Występy konkursowe, muzyka debiutantów, występy gwiazd… największa impreza w rytmie muzyki tanecznej. W tym roku transmisję „na żywo” poprowadzi sensacyjny duet – Sławek Świerzyński w towarzystwie znanej i lubianej prezenterki telewizyjnej, Katarzyny Dowbor. Debiuty oraz część koncertową poprowadzą: Elwira Mejk i Robert Gołaszewski. Za kulisami, ale także i momentami na scenie, imprezę dla telewidzów i wywiady na gorąco przeprowadzi Edyta Folwarska w towarzystwie Maćka Smolińskiego.

Sławka Świerzyńskiego, lidera kultowej formacji Bayer Full, nikomu przedstawiać nie trzeba. Zdradzić można jednak, że to właśnie on zaproponował, kto z nim mógłby poprowadzić III edycję Disco Hit Festival – Kobylnica. Katarzyna Dowbor jest rozpoznawalną „twarzą” telewizyjną, a jako konferansjerka ma na swoim koncie wiele poprowadzonych festiwali, koncertów i imprez telewizyjnych m.in. w Opolu, czy w Węgrowie (tu między innymi ze Sławkiem Świerzyńskim).

Duetu, Edyty i Maćka, również nie trzeba przedstawiać – zawsze ich pełno za kulisami różnych imprez, gdzie podpytują w wywiadach uczestników o emocje, wrażenia i spostrzeżenia.

Jury w konkursie HIT LATA 2013: Katarzyna Bujakiewicz, Ryszard Poznakowski, Rafał Olbrychski.

Kwakowo – boisko sportowe, 5 lipca 2013 roku, start o godzinie 17:00 – Koncerty i Konkurs Młodego Pokolenia

21:00-02:00 KONKURS HIT LATA 2013 (Transmisja na żywo w Polo TV), KONCERTY GWIAZD (rejestracja telewizyjna Polo TV)

Źródło: Gmina Kobylnica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *