Dobre wyniki Czwórki we wrześniu 2015 roku

Pierwszy miesiąc jesiennej ramówki Czwórka zakończyła z najlepszym wynikiem od września 2003 roku. Średnie udziały stacji w grupie komercyjnej wyniosły 4%, notując wzrost o 30% w porównaniu z wrześniem roku ubiegłego i zapewniając TV4 utrzymanie pozycji piątej telewizji w Polsce, przed m.in. TV Puls i TVN 7.

Wrzesień był też najlepszym miesiącem Czwórki pod względem udziałów w całej widowni, które przekroczyły 3,5% i były o 36% wyższe od wyniku z września 2014 roku.

Dobre wyniki uzyskała Czwórka wśród widzów Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Udziały w grupie komercyjnej osiągnęły tu 6% i były o 26% wyższe niż we wrześniu 2014 roku, a w grupie 4+ wyniosły 4,8%, przy wzroście rok do roku o 31%.

Wśród najlepiej oglądanych pozycji w minionym miesiącu pierwsze miejsce zajął serial „Policjantki i Policjanci”, który 30 września odnotował kolejny rekord – środowy odcinek obejrzało 1,4 mln widzów. Na dobry wynik stacji złożyły się także filmy emitowane w pasmach o godzinie 20:00 i 22:00, seriale „Dzikie serce” i „Kotka” oraz program „Galilleo”.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *