„Doktor Miller i jego zwierzęta” na kanale Nat Geo People

Doktor Scott Miller to ciepły, troskliwy i przede wszystkim niezwykle zaangażowany weterynarz. Pochodzący z Brisbane Australijczyk od ponad 10 lat mieszka w Anglii, a jego klinika w londyńskiej gminie Richmond nad Tamizą cieszy się ogromną popularnością. Codziennie odwiedza ją wielu stałych pacjentów. Mimo to doktor Scott zawsze znajduje czas na wizyty domowe, pomagając najróżniejszym stworzeniom. Swoim niezwykłym podejściem do zwierząt zdobył nie tylko sympatię okolicznych mieszkańców, ale także widzów na całym świecie.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Nat Geo People

Obserwując życie doktora Scotta Millera, można odnieść wrażenie, że jego doba ma więcej niż 24 godziny. W serii „Doktor Miller i jego zwierzęta” poznamy zarówno jego codzienne wyzwania w pracy weterynarza, jak i odrobinę prywatnego świata. Scott 10 lat temu zamienił życie w słonecznej Australii na własną klinikę weterynaryjną w Londynie. Ze swojej ojczyzny przywiózł pogodne usposobienie i promienny uśmiech, który udziela się zdenerwowanym właścicielom chorych zwierzaków.W klinice doktora Millera każdy milusiński znajdzie pomoc. Personel równie czułą opieką otacza psy i koty przyprowadzone przez kochających właścicieli, jak i te, których pochodzenie nie jest znane.

Już w pierwszym odcinku będziemy mieli okazję poznać kotkę-kamikadze, która postanowiła wydostać się z mieszkania na trzecim piętrze… wyskakując przez okno. Zwierzak otrzyma czułą opiekę, zanim jeszcze właścicielowi uda się go odnaleźć w klinice. Będziemy także świadkami bardzo trudnego porodu suczki Bonnie i walki całego zespołu o życie sześciu szczeniaków.

W kolejnych odcinkach weterynarz będzie miał do czynienia także ze zwierzętami, które nie miały dotychczas szczęścia do ludzi. Trafi do niego drastycznie zaniedbany piesek chihuahua, który z powodu olbrzymiej nadwagi potrzebuje implantu biodra. Dr Scott zajmie się także suczką z pseudohodowli, która została porzucona przez właściciela na ulicy.Oprócz trudnych wyzwań i częstej walki o życie uroczych pacjentów, Scott Miller pozwoli nam też bliżej poznać swoją rodzinę. W czasie kręcenia serialu doktor został bowiem ojcem. Jak poradzi sobie z nowa życiową rolą?

Doktor Miller i jego zwierzęta – premiery w czwartki od 14 lutego o godz. 20:00 na kanale Nat Geo People.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *