Dokument o Mariah Carey na kanale E!

Seria „Mariah’s World” pokaże kulisy długo oczekiwanej europejskiej trasy koncertowej Carey oraz skupi się na jej przygotowaniach do ślubu.

E! Entertainment i Bunim/Murray Productions po raz kolejny zaproszą widzów do świata blichtru i sławy, tym razem by pokazać prywatne życie jednej z najsłynniejszych div popu – wokalistki, autorki tekstów i słynnej producentki Mariah Carey. Składający się z ośmiu godzinnych odcinków serial dokumentalny „Mariah’s World” zapewni widzom ekskluzywny dostęp do piosenkarki podczas trasy Sweet Sweet Fantasy po Wielkiej Brytanii, Europie i Afryce oraz w trakcie przygotowań do ślubu z australijskim miliarderem Jamesem Packerem. Nowy serial pokaże prywatne oblicze słynnej artystki, jej rodzinę, przyjaciół i najbliższych, dzięki którym cały czas utrzymuje się na szczycie. Program będzie emitowany na całym świecie na 17 międzynarodowych kanałach E!, będzie go można oglądać w 153 krajach, w 24 językach.

Mariah jest jedną z najbardziej fascynujących gwiazd popu naszych czasów oraz jedną z nielicznych artystek rozpoznawanych na całym świecie już po samym imieniu. Cieszymy się ze współpracy z Bunim/Murray Productions, Mariah i Stellą Bulochnikov, w ramach której damy naszym widzom wyłączny dostęp do prywatnego świata piosenkarki. Ten serial pokaże Mariah od wyjątkowej strony, wrażliwej i zaskakująco zabawnej, jakiej fani nigdy wcześniej nie widzieli, a jednocześnie zaprezentuje jej niepowtarzalny styl życia pełen prawdziwego blasku i luksusu najwyższej klasy – mówi Jeff Olde, Executive Vice President, Programming & Development, E!

Cieszę się, że będę mogła zabrać swoich fanów na nową przygodę, którą właśnie rozpoczynam – dodaje Mariah Carey. – Ten dokument już teraz daje mi mnóstwo radości i wiem, że wam także się bardzo spodoba. Te ulotne chwile są nieporównywalne z niczym innym.

Legendarna artystka, która zasłynęła na całym świecie takimi hitami jak All I Want for Christmas is You, Honey i We Belong Together, zdobyła pięć nagród Grammy, 32 nagrody Billboard Music Award, 21 nagród World Music Award i dziesięć nagród American Music Award. Prywatnie troskliwa matka dwójki dzieci. Obecnie jest zaręczona i planuje ślub z potentatem Jamesem Packerem. Jej europejska trasa Sweet Sweet Fantasy obejmuje 28 koncertów w Europie, Afryce i Wielkiej Brytanii. Będzie to jej pierwsza trasa po Europie od dziesięciu lat. Dodatkowo, Mariah wprowadza właśnie na rynek nową wódkę i wspólnie z najlepszymi producentami oraz wykonawcami pracuje nad nowymi utworami. Mariah jest jedną z najbardziej zajętych kobiet na świecie, ale cieszy się każdą chwilą swojego życia.

„Mariah’s World” jest produkowany przez Bunim/Murray Productions we współpracy z Magic Carpet Productions. Producenci wykonawczy ze strony Bunim/Murray Productions to Gil Goldschein Jeff Jenkins i Farnaz Farjam. Pozostałymi producentami są Mariah Carey i Stella Bulochnikov.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *